Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 grudnia 2013, 13:15

autor: Góral

W weekend w Krakowie odbędzie się GAME ZONE KRK 2013

W najbliższy weekend w Krakowie odbędzie się impreza GAME ZONE KRK 2013. Miłośnicy gier wideo będą mogli na niej sprawdzić najnowsze produkcje, obejrzeć turniejowe zmagania między innymi w League of Legends oraz zwiedzić targi sprzętu komputerowego i gadżetów.

GAME ZONE KRK 2013 odbędzie się w najbliższy weekend. - Zapraszamy na imprezę GAME ZONE KRK 2013 - wiadomość - 2013-12-05
GAME ZONE KRK 2013 odbędzie się w najbliższy weekend.

Organizatorzy imprezy GAME ZONE KRK 2013 poinformowali, że wydarzenie odbędzie się w dniach 7 – 8 grudnia w krakowskim hotelu Forum (ul. Marii Konopnickiej 28). Na uczestników zabawy czekać będzie wiele atrakcji, turniejów, a także spotkań z gwiazdami polskiego YouTube’a.

Zabawa podzielona zostanie na dwie główne części – Show, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze gry oraz Cybermarket, czyli targi sprzętu i gadżetów. Na GAME ZONE KRK 2013 odbędą się również turnieje w gry League of Legends, Dota 2 oraz StarCraft II. Na fanów kina także czekają różne atrakcje, w tym seanse filmów będących adaptacjami gier. Oprócz tego, zwiedzający załapią się na wykłady i spotkania z gwiazdami kanałów YouTube. Swoją obecność na imprezie potwierdzili między innymi Rock i Rojo.

Bilety w cenie 10 zł (uprawnia do jednokrotnego wejścia do stref Game Zone w wybrany dzień) lub 15 zł (karnet na dwa dni, uprawniający do wejścia do stref Game Zone więcej niż jeden raz) kupicie przez Internet lub w wybranych punktach. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.