Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2017, 11:49

autor: Kamil Zwijacz

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - zwiastun premierowy i kilkanaście minut rozgrywki

Na kilka dni przed debiutem gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo otrzymaliśmy jej zwiastun premierowy, a także doczekaliśmy się kilkunastu minut rozgrywki oraz nowych screenów.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - zwiastun premierowy i kilkanaście minut rozgrywki - ilustracja #1

Na kilka dni przed debiutem gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo (Uncharted: The Lost Legacy) doczekaliśmy się widocznego poniżej zwiastuna premierowego. Materiał jest bardzo efektowny, zawiera ujęcia z rozgrywki i skutecznie zachęca do wydania pieniędzy na nowy projekt studia Naughty Dog. Jeżeli jednak Wam ciągle mało, to nieco dalej znajdziecie jeszcze kilkanaście minut gameplayu, ukazującego eksplorację, walkę i nie tylko, choć jeżeli chcecie odkryć wszystko samemu podczas zabawy, to radzimy go nie oglądać. Zachęcamy natomiast do zajrzenia do naszej galerii, do której dodaliśmy porcję nowych screenów w rozdzielczości 4K.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w skrócie:
  • samodzielny dodatek do gry Uncharted 4: Kres Złodzieja;
  • ukaże się tylko na konsoli PlayStation 4;
  • premiera w Polsce odbędzie się 23 sierpnia.

Samodzielny dodatek do Uncharted 4: Kres Złodzieja okazał się tak naprawdę pełnoprawną produkcją, starczającą nawet na dziesięć godzin zabawy. Niedawno firma Sony zniosła embargo na recenzje tytułu i wiemy już, ze jest po prostu świetny. Dziennikarze chwalą kreację nowych głównych postaci – Chloe i Nadine. Nie brakuje zachwytów nad oprawą graficzną, a i samej rozgrywce nie można wiele zarzucić, no może oprócz tego, że jest bardzo podobna do tego, z czym mieliśmy do czynienia w czwórce. Niemniej większość przedstawicieli mediów wystawiła oceny rzędu 8-10, co mówi samo za siebie. Premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo odbędzie się w Polsce 23 sierpnia.