Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 sierpnia 2017, 12:22

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 19-20 sierpnia (m.in. seria Final Fantasy, The Walking Dead, Framed)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak seria Final Fantasy, przygodówki od Telltale Games, cykl Framed i Riptide GP, a także Crashlands i Siralim 2.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Na końcówkę wakacji deweloperzy gier mobilnych przygotowali masę promocji – w tym pierwszą część FRAMED za 50 groszy. - Promocje mobilne na weekend 19-20 sierpnia (m.in. seria Final Fantasy, The Walking Dead, Framed) - wiadomość - 2017-08-19
Na końcówkę wakacji deweloperzy gier mobilnych przygotowali masę promocji – w tym pierwszą część FRAMED za 50 groszy.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier z serii Final Fantasy (Android/iOS)

Aktualny przegląd promocji mobilnych rozpoczynamy od wakacyjnej wyprzedaży wybranych gier z serii Final Fantasy, jaką przygotowała firma Square Enix. W efekcie w promocyjnych cenach zakupicie części od I do VI, z uwzględnieniem Final Fantasy IV: The After Years, a także Final Fantasy Dimensions. Obniżki sięgają 54%, co – zważywszy na wysokie ceny gier z katalogu Square Enix – wiąże się z naprawdę solidnymi spadkami cen.

 1. Final Fantasy I – Android: 15,99 zł / iOS: 18,99 zł
 2. Final Fantasy II – Android: 15,99 zł / iOS: 18,99 zł
 3. Final Fantasy III – Android: 27,99 zł / iOS: 23,99 zł
 4. Final Fantasy IV – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 5. Final Fantasy IV: After Years – Android: 36,99 zł / iOS: 34,99 zł
 6. Final Fantasy V – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 7. Final Fantasy VI – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 8. Final Fantasy Dimensions – Android: 34,99 zł / iOS: 32,99 zł

Wyprzedaż przepustek sezonowych do gier Telltale Games – m.in. The Walking Dead, Game of Thrones, Minecraft: Story Mode

Studio Telltale Games wystartowało z letnią wyprzedażą przepustek sezonowych do mobilnych edycji swoich gier przygodowych. Season Passy gwarantują dostęp do wszystkich odcinków wchodzących w skład poszczególnych produkcji, w tym czterech odsłon cyklu The Walking Dead, Game of Thrones, Minecraft: Story Mode, Tales from the Borderlands, Batman – The Telltales Series czy The Wolf Among Us. Niektóre z przepustek można nabyć nawet za połowę dotychczasowej ceny. Z oferty mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android, jak i przenośnego sprzętu firmy Apple.

 1. Telltale Games na platformie Google Play
 2. Telltale Games na platformie App Store

Wyprzedaż gier z serii FRAMED (Android)

Studio Loveshack Entertainment przeceniło dwie części serii FRAMED. Pierwszą kupicie na platformie Google Play w promocji 50-groszowej, natomiast drugą ponad 60% taniej niż zwykle. Obie gry oferują podobne doświadczenie – rozgrywka sprowadza się do układania komiksowych kadrów w taki sposób, by bezpiecznie przeprowadzić protagonistę od punktu startowego do końcowego, a tym samym zapewnić mu wyjście bez szwanku z kolejnych tarapatów. Cykl utrzymano w konwencji czarnego kryminału.

 1. FRAMED – Android: 50 groszy
 2. FRAMED 2 – Android: ok. 9 zł

Wyprzedaż gier z serii Riptide GP (Android/iOS)

Studio Vector Unit udostępniło za darmo drugą odsłonę cyklu wyścigowego Riptide GP i obniżyło o 60% cenę części trzeciej, zatytułowanej Riptide GP: Renegade. Dwójka oferuje wysokiej jakości trójwymiarową grafikę, rozbudowaną kampanię z systemem rozwoju kierowcy i ulepszaniem skuterów, a także sieciowy multiplayer, którego brak był jedną z najczęściej wytykanych wad części pierwszej. Trójka przenosi akcję w świat nielegalnych wyścigów. Twórcy jeszcze bardziej podkręcili tempo, dodali nowe akrobacje i upiększyli szatę graficzną. W ramach obszernej kampanii odblokowujemy nowe maszyny i ulepszamy te już posiadane. Nie zabrakło też sieciowego multiplayera, pozwalającego rywalizować w ośmioosobowych wyścigach.

 1. Riptide GP2 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 2. Riptide GP: Renegade – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Big/Little War Game (Android/iOS)

Studio Rubicon zainicjowało na platformach Google Play i App Store wyprzedaż, że ramach której przez kilka najbliższych dni można nabyć za kilka złotych wszystkie odsłony doskonałej serii wojennych turówek Great Little/Big War Game. Pełną listę oferowanych tytułów umieszczamy poniżej:

 1. Epic Little War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Great Big War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Great Little War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Great Little War Game 2 – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Crashlands – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł

Wyprzedaż gier braci Trese (Android) – m.in. Star Traders i Heroes of Steel

Własną wakacyjną akcję promocyjną przygotowało również studio Trese Brothers, specjalizujące się w produkcji taktycznych RPG-ów z turowym systemem walki. W efekcie znacznie taniej niż zwykle możecie nabyć utrzymane w klimacie postapokaliptycznego fantasy Heroes of Steel, kosmiczne Star Traders oraz cyberpunkowe Cyber Knights. Pełna oferta prezentuje się następująco:

 1. Cyber Knights – Android: ok. 4 zł
 2. Heroes of Steel – Android: ok. 9 zł
 3. Star Traders – Android: ok. 4 zł

Crashlands

Za połowę standardowej ceny kupicie obecnie survivalowy sandbox Crashlands. W grze wcielamy się we Fluksa Dabesa, pilota trudniącego się kosmicznym transportem rozmaitych towarów. Pewnego dnia jego statek ulega awarii i bohater musi lądować na obcej planecie, co zresztą nie do końca mu się udaje. W efekcie staje przed zadaniem pozbierania rozsypanych paczek i skrzyń, co okazuje się szalenie trudne zważywszy na niezbyt przyjazne okoliczności przyrodniczo-polityczne, jakie panują na tym globie. Celem rozgrywki jest przetrwanie, co wymaga eksploracji rozległego świata, szukania zapasów i surowców, korzystania z craftingu oraz konstruowania schronów. Często uczestniczymy też w zręcznościowych walkach.

 1. Epic Little War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Great Big War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Great Little War Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Great Little War Game 2 – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Crashlands – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Aeon Command, Costume Quest, Siralim 2, Tsuro

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. strategia kosmiczna Aeon Command, pełna humoru gra RPG Costume Quest, udany „rogalik” Siralim 2 oraz elektroniczna adaptacja planszówki Tsuro. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Aeon Command – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Buff Knight Advanced – Android: za darmo / iOS: za darmo
 3. Costume Quest – iOS: za darmo
 4. Dungeon999 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 5. Floaties – Windows Phone: 4,49 zł
 6. Guild of Dungeoneering – iOS: 13,99 zł
 7. Legendy Tybetu: Na krańcu świata – Windows Phone: 8,99 zł
 8. Ninja Knight – Android: za darmo
 9. Reed – Android: za darmo
 10. Siralim 2 – Android: 10,99 zł
 11. Tsuro – The Game of the Path – Android: za darmo / iOS: za darmo
 12. Węzły 3D – Android: za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne