Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2017, 13:26

Titan Siege - otwarta beta polskiej wersji ruszy 23 sierpnia

Firma Cenega poinformowała, że 23 sierpnia tego roku ruszą otwarte beta testy polskiej wersji gry MMORPG Titan Siege. Postacie z niej zostaną potem przeniesione do pełnej edycji gry, gdy ta zadebiutuje na rynku.

Otwarte testy wystartują w przyszłym tygodniu. - Titan Siege - otwarta beta polskiej wersji ruszy 23 sierpnia - wiadomość - 2017-08-19
Otwarte testy wystartują w przyszłym tygodniu.
TITAN SIEGE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Chengdu Storm Totem Studio
  2. Wydawca: Gamesco
  3. Gatunek: MMORPG
  4. Platforma: PC
  5. Model biznesowy: free-to-play

Dwa miesiące temu informowaliśmy, że firma Cenega została dystrybutorem korzystającego z modelu darmowego z mikropłatnościami MMORPG Titan Siege, czego skutkiem ma być m.in. lokalizacja oraz polskie serwery. Jakiś czas temu ruszyły zamknięte beta testy, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy wejdą one w fazę otwartą.

Cenega właśnie ogłosiła, że otwarta beta wystartuje 23 sierpnia tego roku. Co ważne, stworzone na jej potrzeby postacie nie zostaną usunięte z serwerów po premierze pełnej wersji. Można więc będzie kontynuować przygody bez zabawy od zera.

Przypomnijmy, że Titan Siege otrzyma lokalizację kinową (napisy), za którą odpowiada firma QLOC S.A. Poza dedykowanymi polskimi serwerami dostaniemy także rodzimych Game Masterów oraz lokalne eventy w grze, z nagrodami przygotowanymi specjalnie z myślą o fanach z naszego kraju.

Titan Siege zostało opracowane wyłącznie z myślą o pecetach. Na rynku amerykańskim gra zadebiutowała w styczniu zeszłego roku, gdzie została przyjęta dosyć ciepło, zyskując pochwały za obszerną zawartość i dobre wykonanie. Krytyka obejmowała głównie brak nowych rozwiązań w porównaniu do innych produkcji z gatunku MMORPG.

  1. Oficjalna strona gry