Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2017, 13:29

autor: Góral

Titan Siege - darmowe MMORPG z polską wersją językową. Rozpoczęto zapisy do bety

Firma Cenega poinformowała, że została polskim wydawcą gry MMORPG Titan Siege. Produkcja doczeka się rozmaitych atrakcji przeznaczonych dla rodzimych graczy, w tym oczywiście polskiej wersji językowej (napisy). Dodatkowo rozpoczęto zapisy do zamkniętych beta-testów.

Titan Siege - darmowe MMORPG z polską wersją językową. Rozpoczęto zapisy do bety - ilustracja #1
Titan Siege w skrócie:
  • darmowe MMORPG na PC-ty;
  • polskim wydawcą jest firma Cenega;
  • gra doczeka się rodzimej wersji językowej (napisy);
  • rozpoczęto zapisy do zamkniętych beta-testów.

Firma Cenega poinformowała, że zajmie się w naszym kraju wydawnictwem MMORPG Titan Siege. W związku z tym produkcja, rozprowadzana w ramach modelu biznesowego free-to-play, dostępna będzie u nas w rodzimej wersji językowej (napisy – za lokalizację odpowiada QLOC S.A.), a także doczeka się innych atrakcji, w tym polskich serwerów, Mistrzów Gry, a także specjalnych wydarzeń, na których będzie można wygrać rozmaite nagrody.

To jednak nie wszystkie dobre wieści. Na oficjalnej stronie wystartowały bowiem zapisy do zamkniętych beta-testów. Rozpoczną się one w przyszłym miesiącu, aczkolwiek nie znamy dokładnego terminu. Na koniec mamy jeszcze polski zwiastun Titan Siege.

Titan Siege to MMORPG oparte na wierzeniach skandynawskich i śródziemnomorskich. Akcja rozgrywa się w ogromnym świecie, w którym ludzie walczą z bogami. Gracze wcielają się w wojownika należącego do jednej z pięciu zróżnicowanych klas, którego rozwijają w trakcie przygody, zdobywając nowe umiejętności, wyposażenie itd. Rozgrywka oferuje szereg atrakcji – od sezonowych wydarzeń, przez eksplorację, jazdę wierzchowcami i system rzemiosła, aż po samą walkę z wieloma zróżnicowanymi przeciwnikami.