Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2017, 11:05

Star Wars: Battlefront II - wyciekł zwiastun ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany]

Do sieci wyciekł zwiastun gry Star Wars: Battlefront II, który firma Electronic Arts przygotowała na targi gamescom. Filmik koncentruje się na starciach kosmicznych.

Aktualizacja: Firma Electronic Arts wypuściła oficjalną wersję zwiastuna i jest ona ponad dwukrotnie dłuższa, niż ta, która wyciekła dzisiaj rano.

STAR WARS: BATTLEFRONT II W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: DICE
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 17 listopada 2017 r.

Na 21 sierpnia zaplanowano konferencję firmy Electronic Arts, organizowaną z okazji targów gamescom. Do sieci przedwcześnie wyciekł właśnie nowy zwiastun Star Wars: Battlefront II, który ma zostać tam zaprezentowany. Materiał jest ciekawy, gdyż koncentruje się przede wszystkim na bitwach gwiezdnych oraz starciach powietrznych toczonych nad powierzchniami planet, dając nam pierwszą okazję do zobaczenia, jak prezentować się będzie ten aspekt zabawy.

Zwiastun jest krótki, ale pojawia się na nim kilka nieujawnionych wcześniej statków kosmicznych, takich jak TIE silencer, należący do Yody Jedi Starfighter, Scimitar Dartha Maula czy Slave I, którego właścicielem był Jango Fett, a potem Boba Fett.

Star Wars: Battlefront II - wyciekł zwiastun ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Konferencja Electronic Arts organizowana z okazji gamescomu rozpocznie się 21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego. Wydawca obiecuje nowe materiały z zapowiedzianych wcześniej produkcji, jak i kilka niespodzianek. Ponadto na targach udostępnionych zostanie czterysta stanowisk i duża część z nich pozwoli zagrać w Star Wars: Battlefront II. Spodziewamy się więc, że w najbliższych dniach dostaniemy masę świeżych zapisów rozgrywki z tego projektu.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront II zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 17 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Natomiast w październiku gracze otrzymają okazję do przetestowania produkcji podczas kilkudniowych otwartych beta-testów.

  1. Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna strona Mocy z własną kampanią
  2. Oficjalna strona gry