Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2010, 09:23

autor: Adrian Werner

Uncharted 2 - kolejne DLC w drodze

Jak donosi serwis Worthplaying gra Uncharted 2 jeszcze w tym miesiącu otrzyma nowy dodatek DLC zatytułowany Siege.

Jak donosi serwis Worthplaying gra Uncharted 2 jeszcze w tym miesiącu otrzyma nowy dodatek DLC. Zatytułowany on będzie Siege i wzbogaci tryb multiplayer.

 

Uncharted 2 - kolejne DLC w drodze - ilustracja #1

 

W skład rozszerzenia wejdzie 6 nowych skórek (Prakoso, Platzor, Glowzor, Dead Explorer oraz dwie nowe wersje Drake'a - jedna kostiumie nurka i z koszulką baseballową), jedenaście Trofeów (łącznie dostarczających 180 punktów) oraz dwie mapy do wykorzystania w trybie multiplayer. Co więcej, Siege wzbogaci grę o tytułowy tryb kooperacyjny.

Nowe mapy to:

  • The Highrise - poziom dający sporo możliwości do atakowania wrogów z góry. Walczyć będziemy w szeregu zniszczonych i niedokończonych budynków na ulicach Nepalu
  • The Museum - mapa, na której czeka nas sporo biegania po dachach i ciasnych korytarzach. Architekturę poziomu zaprojektowany tak, by dostarczać sporo możliwości zachodzenia wrogów od tyłu.

W trybie kooperacyjnym Siege (czyli Oblężenie) dwóch lub trzech graczy wpierw musi zdobyć daną lokację, a potem utrzymać pozycję będąc atakowanym przez kolejne fale coraz silniejszych nieprzyjaciół. Co rundę zmienia się miejsce, które przyjdzie nam bronić.

Siege zadebiutuje już 22 kwietnia na PlayStation Network. Na chwilę obecną cena dodatku nie jest jeszcze znana.