Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2011, 13:10

autor: Sarge

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC

Mimo że do premiery gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3 pozostało jeszcze kilka tygodni, firma Capcom już teraz zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do swojego dzieła. Na szczęście mowa o zupełnie darmowym rozszerzeniu.

Firma Capcom zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3, która jest poprawioną edycją bijatyki Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Rozszerzenie zostanie udostępnione za darmo po premierze pełnej wersji.

Pakiet Heroes and Heralds wprowadzi nowy tryb online o tej samej nazwie. Będzie to typowa opcja rozgrywki przeznaczona przede wszystkim z myślą o niczym nieskrępowanej zabawie w sieci. Twórcy oddadzą do dyspozycji wirtualne karty do kolekcji, wzbogacające znane postaci o nowe umiejętności i właściwości. W związku z tym możemy zapomnieć o jakimkolwiek balansie i zrównoważonej walce.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC - ilustracja #1

Wśród potwierdzonych zdolności znajdziemy m.in. niewidzialność, super zbroję, nietykalność pocisków (tzw. projectile’ów), możliwość parowania ciosów, czy ataki oszałamiające przeciwnika. Dodatek wprowadzi ponad sto kart z dodatkowymi umiejętnościami, a każdy bohater będzie mógł wykorzystać trzy sztuki naraz. W sumie ma to dać ok. 1,12 miliona możliwych kombinacji.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 zadebiutuje 18 listopada w Europie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W planach jest także wydanie wersji na przenośną konsolkę PlayStation Vita. Cena gry będzie ustalona na odpowiednio niższym poziomie ze względu na to, że jest to tylko usprawniona edycja znanego hitu.

Ostatnia aktualizacja: 2011-10-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Ultimate Marvel vs. Capcom 3