Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2011, 13:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC

Mimo że do premiery gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3 pozostało jeszcze kilka tygodni, firma Capcom już teraz zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do swojego dzieła. Na szczęście mowa o zupełnie darmowym rozszerzeniu.

Firma Capcom zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do gry Ultimate Marvel vs. Capcom 3, która jest poprawioną edycją bijatyki Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Rozszerzenie zostanie udostępnione za darmo po premierze pełnej wersji.

Pakiet Heroes and Heralds wprowadzi nowy tryb online o tej samej nazwie. Będzie to typowa opcja rozgrywki przeznaczona przede wszystkim z myślą o niczym nieskrępowanej zabawie w sieci. Twórcy oddadzą do dyspozycji wirtualne karty do kolekcji, wzbogacające znane postaci o nowe umiejętności i właściwości. W związku z tym możemy zapomnieć o jakimkolwiek balansie i zrównoważonej walce.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 otrzyma darmowy dodatek DLC - ilustracja #1

Wśród potwierdzonych zdolności znajdziemy m.in. niewidzialność, super zbroję, nietykalność pocisków (tzw. projectile’ów), możliwość parowania ciosów, czy ataki oszałamiające przeciwnika. Dodatek wprowadzi ponad sto kart z dodatkowymi umiejętnościami, a każdy bohater będzie mógł wykorzystać trzy sztuki naraz. W sumie ma to dać ok. 1,12 miliona możliwych kombinacji.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 zadebiutuje 18 listopada w Europie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W planach jest także wydanie wersji na przenośną konsolkę PlayStation Vita. Cena gry będzie ustalona na odpowiednio niższym poziomie ze względu na to, że jest to tylko usprawniona edycja znanego hitu.