Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2010, 09:50

Twórcy serii Secret Files ukończyli prace nad przygodówką Lost Horizon

Firma Deep Silver poinformowała, że ukończono już prace nad Lost Horizon - najnowszą przygodówką stworzoną przez autorów popularnej serii Secret Files.

Firma Deep Silver poinformowała, że ukończono już prace nad Lost Horizon - najnowszą przygodówką stworzoną przez autorów popularnej serii Secret Files.

 

Twórcy serii Secret Files ukończyli prace nad przygodówką Lost Horizon - ilustracja #1

 

Akcja Lost Horizon toczy się w 1936 roku, w czasach gdy nazistowscy agenci podróżowali po całym świecie szukając okultystycznych przedmiotów o wielkiej mocy mogących zapewnić Trzeciej Rzeszy przewagę w nadchodzącej wojnie. Gracze wcielą się w Fentona Paddocka, dawniej żołnierza armii brytyjskiej, a obecnie przemytnika. Przyjaciel naszego bohatera zaginał w Tybecie i to właśnie poszukiwania dawnego kompana staną się początkiem przygody, która przegoni nas po trzech kontynentach.

Lost Horizon zadebiutuje na europejskich półkach sklepowych 20 sierpnia tego roku, podczas gdy amerykanie poczekają do 17 września. Na razie żaden rodzimy dystrybutor nie wykazał zainteresowania (przynajmniej oficjalnie) tym tytułem, więc wszyscy chętni będą musieli skorzystać z usług serwisów dystrybucji elektronicznej, lub ściągnąć wersję pudełkową z zagranicznych sklepów. Jak poinformowano na oficjalnym koncie facebookowym, gra doczeka się również wersji demonstracyjnej, choć nie zdradzono, kiedy dokładnie ma to nastąpić.

Twórcy serii Secret Files ukończyli prace nad przygodówką Lost Horizon - ilustracja #2

 

Polecamy udanie się na oficjalna stronę gry, gdzie znaleźć można galerię screenów oraz filmik promujący. Ponadto, twórcy poinformowali również, jakim sprzętem będziemy musieli dysponować, by bezstresowo cieszyć się tą przygodą.

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Pentium 4 2 GHz lub lepszy
  • Karta grafiki: z 64 MB pamięci lub lepsza
  • Pamięć RAM: 512 MB lub więcej
  • Dysk twardy: 4,5 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7