Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2019, 08:41

autor: Serek

Tryb Skirmish w Mount and Blade 2: Bannerlord - gameplay w 4K

W sieci pojawił się nowy materiał wideo prezentujący tryb Skirmish w grze Mount & Blade II: Bannerlord. Gameplay został przechwycony w 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Naturalnie najwięcej tam walki.

Kolejny film prezentujący rozgrywkę w Mount & Blade II: Bannerlord. - Tryb Skirmish w Mount and Blade 2: Bannerlord - gameplay w 4K - wiadomość - 2019-09-03
Kolejny film prezentujący rozgrywkę w Mount & Blade II: Bannerlord.

Na kanale IGN w serwisie YouTube pojawił się niespełna 10-minutowy zapis rozgrywki z Mount & Blade II: Bannerlord w wersji beta. Gameplay prezentuje cały mecz w trybie Skirmish w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Przypomnijmy, że zapisy do zamkniętych beta-testów ruszyły jakiś czas temu (nadal można wysyłać formularze zgłoszeniowe). Materiał IGN-u możecie zobaczyć poniżej.

Film przedstawia pojedynczą rozgrywkę w trybie Skirmish. Zapis nie zawiera cięć ani edycji. Możemy w nim zobaczyć elementy walki bronią białą, jak i miotaną (oszczep i łuk). Są również starcia z graczami poruszającymi się na koniach. Lokację, w której rozgrywana jest potyczka mogliśmy zobaczyć na jednym z gameplayów zaprezentowanych przez tureckie studio TaleWorlds. Teraz jednak materiał pochodzi ze źródła niezwiązanego z twórcami, do tego jest w 4K. I trzeba przyznać, że to widać. Tekstury są niezłej jakości (jak na M&B), a rozgrywka wygląda płynnie.

Warto dodać, że podczas targów gamescom 2019 deweloperzy ogłosili, że Mount & Blade II: Bannerlord zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Steam w 2020 roku. Niestety, nadal nie znamy dokładnej daty premiery gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Mount & Blade II: Bannerlord