Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 września 2019, 19:58

autor: aadamus

Kanał tvgry.pl przekroczył milion subskrypcji

Tvgry.pl pokazało, że znajduje się w czołówce twórców filmów o grach wideo w serwisie YouTube w Polsce. Kanał prowadzony przez naszych redakcyjnych kolegów przekroczył właśnie milion subskrypcji.

Redaktorzy z tvgry.pl mają powody do radości. - Kanał tvgry.pl przekroczył milion subskrypcji - wiadomość - 2019-09-03
Redaktorzy z tvgry.pl mają powody do radości.

Tvgry.pl ma za sobą kolejny kamień milowy. Oficjalny kanał w serwisie YouTube osiągnął właśnie pułap miliona subskrypcji. Tym samym nasi redakcyjni koledzy ponownie pokazali, że znajdują się w czołówce najpopularniejszych twórców materiałów o grach wideo w serwisie YouTube w Polsce.

Statystyki świetnie obrazują skalę sukcesu kanału. Łącznie filmy tvgry.pl obejrzano 540 milionów razy. Sam ubiegły miesiąc przyniósł 17 milionów odsłon (jeśli doliczyć oglądalność TVGRYplus, to liczba ta wrośnie do 19 milionów). Dla porównania, w sierpniu 2014 roku materiały tvgry.pl wyświetlone zostały 400 tysięcy razy. Ta różnica świetnie pokazuje postęp, jaki nasi redakcyjni koledzy zrobili w czasie ostatnich pięciu lat.

Na sukces tvgry.pl od lat pracuje redakcja w składzie: dowodzący ekipą Grzegorz Bobrek oraz Szymon Liebert, Mateusz Araszkiewicz, Kacper Pitala, Jordan Dębowski, Michał Mańka, Mateusz Działowski, Adam Wawrzyński i Kacper Lipski. Dokładają oni wszelkich starań, aby publikowane materiały były jak najlepszej jakości.

Oprócz tvgry.pl, nasi redaktorzy rozwijają prężnie inne kanały. Pierwszym z nich jest TVGRYplus, który zgromadził 190 tysięcy subskrypcji. Publikowane są na nim streamy oraz dodatkowe materiały, wśród których znajdziecie między innymi serię Flesz, zawierającą dzienną porcję newsów.

Drugim i zarazem najmłodszym kanałem jest TvFilmy. Regularnie dostarcza on treści publicystyczne skupiające się na filmach i serialach.