Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2019, 09:33

autor: Aquma

Mount & Blade 2 Bannerlord beta - gameplay trybu Skirmish

Twórcy Mount & Blade II: Bannerlord - tureckie studio TaleWorlds - opublikowali w sieci kolejny materiał prezentujący rozgrywkę w omawianej produkcji. Tym razem dostaliśmy film, który przedstawia pojedynczą bitwę w trybie Skirmish.

Tryb Skirmish w Mount & Blade: Bannerlord. - Mount & Blade 2 Bannerlord beta - gameplay trybu Skirmish - wiadomość - 2019-08-02
Tryb Skirmish w Mount & Blade: Bannerlord.

Tureckie studio TaleWorlds - twórcy Mount & Blade II: Bannerlord - podzieliło się kolejnym gameplayem z omawianej produkcji. Tym razem widzimy, jak w akcji prezentuje się tryb Skirmish. Materiał jest naprawdę obszerny - trwa przeszło 21 minut - i pochodzi z trwających obecnie beta-testów. Film znajdziecie poniżej.

Film przedstawia pojedynczą rozgrywkę - beż żadnych cięć ani edycji. Widzimy na nim m.in. działanie systemu walki (zarówno z użyciem broni białej, jak i miotanej - oszczepów i łuków) oraz mechaniki klas (opisywaliśmy ją dokładniej w niedawnej wiadomości), a także ogólne zasady działania omawianego trybu. Całość prezentuje się dobrze i zdaje się działać całkiem przyzwoicie - szczególnie, jak na nieukończoną wersję gry.

Warto przypomnieć, że Mount & Blade II: Bannerlord zmierza wyłącznie na komputery PC i będzie dostępne na platformie Steam. Data premiery nie została ujawniona.

  1. Mount & Blade II: Bannerlord – strona oficjalna
  2. Wszystko o Mount & Blade II: Bannerlord
  3. Graliśmy w Mount & Blade 2: Bannerlord – na ten sandbox warto czekać
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.