Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lutego 2021, 14:58

10 gier w historycznie niskich cenach

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Transport Fever 2, Warhammer: Chaosbane, F1 2020, PAMELA i Beautiful Desolation.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Beautiful Desolation

Beautiful Desolation to izometryczna przygodówka z elementami RPG. W czasie przygody trafiamy do postapokaliptycznej wizji świata. Tam obejmujemy kontrolę nad dwiema postaciami – doktorem Markiem Leslie’em i jednostką zwiadowczą Pooch – i eksplorujemy tereny Afryki. Produkcję można nabyć w Green Man Gaming za 9,60 euro (ok. 43,30 zł). Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

  1. Beautiful Desolation w Green Man Gaming

Transport Fever 2

Transport Fever 2 to druga odsłona strategii ekonomicznej, w której celem jest zarządzanie szeroko pojętymi środkami komunikacji – od samochodów po samoloty. Do naszych zadań należy rozbudowa infrastruktury, budowanie nowych tras i optymalizowanie procesu przewozu towarów i pasażerów. Tytuł można obecnie nabyć w WinGameStore za ok. 82 zł. Produkcja posiada polską wersję jezykową.

  1. Transport Fever 2 w WinGameStore

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to kolejna odsłona cyklu przygodówek z najsłynniejszym detektywem świata w roli głównej. W czasie przygody trafiamy do wiktoriańskiego Londynu i rozwiązujemy zlecone nam sprawy. W tym celu należy eksplorować ulice miasta w poszukiwaniu wskazówek. Gra jest dostępna w Fanatical za ok. 4,50 zł. Tytuł posiada polską wersję jezykową.

  1. Sherlock Holmes: The Devil's Daughter w Fanatical

Overland

Overland to taktyczny survival osadzony w postapokaliptycznej wersji Stanów Zjednoczonych. Naszym zadaniem jest poprowadzenie zmotoryzowanej grupy ocalałych przez cały kraj, dbając o potrzeby jej członków oraz zdobywając surowce umożliwiające przetrwanie. Grę można kupić na Steamie za 35,99 zł. Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

  1. Overland na Steamie

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to trzecioosobowa gra akcji z elementami skradanki opracowana przez studio Kojima Productions. Produkcja stanowi wprowadzenie do wydarzeń ukazanych w MGS V: The Phantom Pain. Gra jest dostępna w 2Game za 6,57 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

  1. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w 2Game

The Last Campfire

The Last Campfire jest przygodówką opracowaną przez studio Hello Games. W czasie zabawy wcielamy się w niedopałek, który podróżuje przez ruiny zapomnianych cywilizacji, szukając drogi do domu, pomagając zagubionym wędrowcom i zastanawiając się nad sensem istnienia. Gra jest dostępna w Epic Games Store za 45,49 zł. Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

  1. The Last Campfire w Epic Games Store

P.A.M.E.L.A.

P.A.M.E.L.A. to survival horror z otwartym światem, w którym wcielamy się w Śniącego, czyli postać przebudzoną z kriogenicznego snu. Jak się okazuje, protagonista jest jedynym ocalałym na wyspie rozrywkowej Eden, a reszta osób zarażona została tajemniczą chorobą powodującą agresję. W przetrwaniu pomaga mu Pamela, czyli AI zarządzające kompleksem. Tytuł można obecnie nabyć na platformie GOG.com za 53,99 zł. Produkcja nie posiada języka polskiego i zagrać w nią można wyłącznie po angielsku.

  1. P.A.M.E.L.A. na GOG.com

Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane to ukazany w perspektywie izometrycznej hack-n-slash, którego akcja rozgrywa się w tzw. Starym Świecie. Podczas gry bierzemy udział w wojnie między ludzkim Imperium i a tzw. siłami Chaosu. Tytuł można kupić w sklepie Indie Gala za 10,49 dolara (ok. 38,90 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Warhammer: Chaosbane w Indie Gala

F1 2020

F1 2020 to kolejna odsłona rozwijanego przez Codemasters cyklu gier wyścigowych bazujących na licencji Formuły 1. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, mamy okazję zasiąść za kierownicą bolidów i ścigać się po dwudziestu wiernie odwzorowanych torach. Grę można zakupić w sklepie Indie Gala za 17,99 dolara (ok. 66,70 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. F1 2020 w Indie Gala

Train Sim World 2020

Train Sim World 2020 to symulator pozwalający wcielić się maszynistę i poprowadzić pociągi po rzeczywistych trasach znajdujących się w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA. Oprócz standardowych scenariuszy produkcja oferuje także specjalny 24-godzinny tryb „Podróż”. Produkcję można nabyć w sklepie Indie Gala za 8,99 dolara (ok. 33,40 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Train Sim World 2020 w Indie Gala

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.