Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 00:55

autor: Sarge

Tom Clancy's The Division - nowy gameplay i DLC najpierw na XONE [news zaktualizowany]

Dodatki DLC do gry Tom Clancy's The Division będą pojawiały się w pierwszej kolejności na Xboksie One. Taką informację podano na konferencji prasowej firmy Microsoft, gdzie pokazano kolejny fragment rozgrywki z produkcji studia Ubisoft Massive.

AKTUALIZACJA: Na konferencji firmy Ubisoft pokazano nowy zwiastun gry Tom Clancy’s The Division. Tym razem mamy do czynienia jedynie z prerenderowanym materiałem opowiadającym podłoże fabularne tej produkcji.

Na niedawno zakończonej konferencji prasowej firmy Microsoft na targach E3 ujawniono kolejny fragment rozgrywki z gry Tom Clancy’s The Division. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem skupiono się na zaprezentowaniu możliwości współpracy między graczami. Czterech uczestników zabawy próbowało najpierw podejść przeciwników z zaskoczenia, a następnie przy użyciu różnych broni i gadżetów szybko ich wykończyło. Graficznie tytuł zdaje się utrzymywać poziom sprzed roku. Na konferencji ujawniono przy okazji, że dodatki DLC do Tom Clancy’s The Division w pierwszej kolejności będą trafiać na Xboksa One. Na razie nie wiadomo, z jak dużym opóźnieniem rozszerzenia będą pojawiać się na PC i PlayStation 4. Nieznana jest także ich zawartość.

Dodatki DLC do gry Tom Clancy's The Division będą pojawiać się najpierw na Xboksie One - Tom Clancy's The Division - nowy gameplay i DLC najpierw na XONE [news zaktualizowany] - wiadomość - 2014-06-10
Dodatki DLC do gry Tom Clancy's The Division będą pojawiać się najpierw na Xboksie One

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra RPG akcji z otwartym światem do eksploracji. Produkcja szwedzkiego studia Ubisoft Massive była jedną z największych niespodzianek ubiegłorocznych targów E3, robiąc duże wrażenie na graczach oglądających jej prezentację. Tytuł ukaże się w 2015 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC.