Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 00:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Tom Clancy's The Division - nowy gameplay i DLC najpierw na XONE [news zaktualizowany]

Dodatki DLC do gry Tom Clancy's The Division będą pojawiały się w pierwszej kolejności na Xboksie One. Taką informację podano na konferencji prasowej firmy Microsoft, gdzie pokazano kolejny fragment rozgrywki z produkcji studia Ubisoft Massive.

AKTUALIZACJA: Na konferencji firmy Ubisoft pokazano nowy zwiastun gry Tom Clancy’s The Division. Tym razem mamy do czynienia jedynie z prerenderowanym materiałem opowiadającym podłoże fabularne tej produkcji.

Na niedawno zakończonej konferencji prasowej firmy Microsoft na targach E3 ujawniono kolejny fragment rozgrywki z gry Tom Clancy’s The Division. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym razem skupiono się na zaprezentowaniu możliwości współpracy między graczami. Czterech uczestników zabawy próbowało najpierw podejść przeciwników z zaskoczenia, a następnie przy użyciu różnych broni i gadżetów szybko ich wykończyło. Graficznie tytuł zdaje się utrzymywać poziom sprzed roku. Na konferencji ujawniono przy okazji, że dodatki DLC do Tom Clancy’s The Division w pierwszej kolejności będą trafiać na Xboksa One. Na razie nie wiadomo, z jak dużym opóźnieniem rozszerzenia będą pojawiać się na PC i PlayStation 4. Nieznana jest także ich zawartość.

Dodatki DLC do gry Tom Clancy's The Division będą pojawiać się najpierw na Xboksie One

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra RPG akcji z otwartym światem do eksploracji. Produkcja szwedzkiego studia Ubisoft Massive była jedną z największych niespodzianek ubiegłorocznych targów E3, robiąc duże wrażenie na graczach oglądających jej prezentację. Tytuł ukaże się w 2015 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC.