Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 00:51

autor: Draug

Far Cry 4 na pierwszym zapisie rozgrywki

Konferencja firmy Ubisoft na targach E3 2014 zaczęła się od kilkuminutowego zapisu rozgrywki z gry Far Cry 4. Pokazano na nim sekwencję wprowadzającą do wspomnianego tytułu, prezentującą głównego antagonistę, Pagana Mina. Ujawniono też termin premiery dzieła francuskiego giganta - nastąpi ona 18 listopada tego roku.

Zanim na scenie pojawiła się Aisha Tyler i na dobre rozpoczęła konferencję firmy Ubisoft, francuski gigant pokazał pierwszy zapis rozgrywki z gry Far Cry 4. Jest to sekwencja wprowadzająca, pokazująca przyjazd bohatera autobusem do kraju Kyrat. Jednak zamiast spokojnej wycieczki z podziwianiem krajobrazów dano nam zobaczyć krwawą jatkę, urządzoną przez żołnierzy straży granicznej. W pewnym momencie na scenę wkracza też główny antagonista – dyktator Pagan Min, którego znamy z okładki gry - dając się poznać jako sadystyczny szaleniec, nie ustępujący w niczym Vaasowi z Far Cry 3. Ale dość opisywania; o tym, jak to wszystko prezentuje się w akcji, przekonajcie się sami – omawiany zwiastun widnieje powyżej.

Jak pokazuje powyższy gameplay, Pagan Min to kolejny charyzmatyczny i śmiertelnie groźny szaleniec w galerii postaci Ubisoftu. - Far Cry 4 na pierwszym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2014-06-10
Jak pokazuje powyższy gameplay, Pagan Min to kolejny charyzmatyczny i śmiertelnie groźny szaleniec w galerii postaci Ubisoftu.

Na koniec wspomnijmy jeszcze o informacji, z którą na scenę wkroczył Dan Hay, producent wykonawczy omawianej gry. Dowiedzieliśmy się mianowicie, że Far Cry 4 zadebiutuje 18 listopada bieżącego roku. Jak ujawniono wcześniej, dzieło studia Ubisoft Montreal (i innych zespołów pod jego komendą) powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4.