Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2016, 18:59

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tom Clancy's The Division doczeka się otwartych beta-testów?

Na oficjalnym profilu włoskiego oddziału Xboksa pojawiło się zdjęcie, na którym przez przypadek ujawniono, że w dniach 16-21 lutego odbędzie się otwarta beta Tom Clancy's The Division.

Kilka dni temu rozpoczęły się zamknięte beta testy gry Tom Clancy's The Division, które potrwają do jutra. Wygląda jednak na to, że osoby, którym nie udało się załapać do zabawy, wkrótce otrzymają kolejną możliwość sprawdzenia produkcji studia Massive Entertainment. Na Facebooku włoskiego oddziału Xboksa zamieszczono bowiem (dzięki, VG24/7) poniższe zdjęcie, z którego wynika, że w dniach 16 – 21 lutego odbędzie się otwarta beta Tom Clancy's The Division. Zaznaczono na nim także, że przez pierwsze 24 godziny dostępna będzie ona tylko na Xboksie One, więc 17 lutego powinna się rozpocząć na PlayStation 4 i PC-tach. Ani Microsoft, ani Ubisoft nie potwierdzili oficjalnie tych doniesień, ale raczej nie jest to pomyłka i po prostu ktoś pospieszył się z publikacją informacji.

Nadchodzi otwarta beta Tom Clancy's The Division / Źródło: Xbox / VG24/7.
Nadchodzi otwarta beta Tom Clancy's The Division / Źródło: Xbox / VG24/7.
Tom Clancy's The Division w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji z elementami RPG i gier MMO
  • Deweloper: Massive Entertainment
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 8 marca 2016 roku

Premiera produkcji odbędzie się 8 marca bieżącego roku. W późniejszym czasie deweloper zamierza wspierać tytuł rozmaitymi dodatkami. W planach studia znajdują się trzy duże rozszerzenia – Underground, Survival oraz Last Stand – które wprowadzą do gry kolejne lokacje, zabawę w przetrwanie, kostiumy czy też malowania na bronie. Ponadto od czasu do czasu publikowane będą też darmowe aktualizacje naprawiające błędy oraz dodające nowe tryby.

O ile na brak zawartości raczej narzekać nie będziemy, tak problemy mogą być z zabezpieczeniami przeciw oszustom. Beta pokazała bowiem, że nie jest dobrze w tej kwestii, a do premiery pozostało już niewiele czasu.