Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2010, 10:44

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - pierwsze szczegóły i obrazki

Koncern Ubisoft bardzo zdawkowo ujawnia nowe informacje o kontynuacji zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s: H.A.W.X, zapowiedzianej oficjalnie na początku bieżącego miesiąca. Powinna nas zatem cieszyć każda wzmianka na jej temat – tak też jest tym razem. Światło dzienne ujrzały również pierwsze zrzuty ekranowe.

Koncern Ubisoft bardzo zdawkowo ujawnia nowe informacje o kontynuacji zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s: H.A.W.X, zapowiedzianej oficjalnie na początku bieżącego miesiąca. Powinna nas zatem cieszyć każda wzmianka na jej temat – tak też jest tym razem. Przy okazji światło dzienne ujrzały również pierwsze obrazki.

Źródłem wieści okazała się oficjalna strona serii H.A.W.X. na Facebooku. Dowiedzieliśmy się m.in., że w H.A.W.X. 2 zawartych zostanie kilka nowych typów misji. Znajdą się wśród nich zadania polegające na kontrolowaniu bezzałogowych samolotów oraz zdobywaniu w ten sposób informacji na temat sił wroga. Zabawę umilać będą również etapy, w których weźmiemy udział w bardzo trudnym manewrze tankowania w powietrzu.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - pierwsze szczegóły i obrazki - ilustracja #1

Ponadto w „dwójce” każda misja będzie się rozpoczynać od startu (realizowanego zarówno z naziemnych lotnisk, jak i lotniskowców – w kilku przypadkach pod ciężkim ostrzałem wroga), a kończyć na lądowaniu. Zadania, które w części pierwszej zaliczaliśmy pozostając cały czas w powietrzu odejdą najprawdopodobniej w niepamięć, co z pewnością będzie miłą odskocznią, pozwalającą w większym stopniu czerpać radość z rozgrywki.

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku, w wersjach na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz po raz pierwszy w historii cyklu na Nintendo Wii. Przypominamy, że część pierwszą – uznaną przez krytyków za bardzo solidny tytuł – sprzedała się w nakładzie przekraczającym dwa miliony egzemplarzy.

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - pierwsze szczegóły i obrazki - ilustracja #2
Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - pierwsze szczegóły i obrazki - ilustracja #3

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej