Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2014, 13:17

Titanfall – do udziału w testach wersji beta potrzebny będzie klucz

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera Vince Zampella, współzałożyciel studia Respawn Entertainment, dostęp do beta testów strzelanki Titanfall będzie możliwy po zdobyciu klucza. Na razie nie wiemy, w jaki sposób kody będą rozdawane, ale odbędzie się to kilkoma falami. Beta testów należy się spodziewać już niedługo, gdyż do premiery gry został nieco ponad miesiąc.

W tle Tytan, którym będziemy mogli sterować w starciach z innymi graczami. - Titanfall – do udziału testach wersji beta potrzebny będzie klucz - wiadomość - 2014-02-06
W tle Tytan, którym będziemy mogli sterować w starciach z innymi graczami.
W SKRÓCIE:
  • Titanfall to strzelanka sieciowa, której światową premierę zapowiedziano na 11 marca.
  • Niedługo (może 14 lutego?) ruszą testy beta.
  • Wezmą w nich udział wszyscy gracze, którzy wcześniej zdobędą klucz.
  • Na razie nie wiadomo jak rozdawane będą kody, ale odbędzie się to falami.

Na beta testy strzelanki sieciowej Titanfall czeka wiele osób, które w ten sposób chciałyby się przekonać na własnej skórze, czy ogromne emocje towarzyszące grze już od ponad pół roku mają solidne podstawy. W końcu o tytule mówi się sporo, a wśród jego twórców są przecież ojcowie kultowej serii Call of Duty. O ile dostęp do bety będą mieli wszyscy, to, jak zdradził na Twitterze współzałożyciel studia Respawn Entertainment, Vince Zampella, aby wziąć w nich udział należy wcześniej zdobyć kod, czyli de facto zaproszenie. Na razie nie wiemy jeszcze, w jaki sposób klucze będą dystrybuowane.

W tym kontekście warto przypomnieć informację sprzed kilku dni – do udziału w becie nie będzie potrzebne wcześniejsze złożenie pre-orderu. Tydzień temu napisał o tym, za pośrednikiem Twitera, pracownik studia Respawn Entertainment. Ile osób ostatecznie dostanie klucze? „Zależy nam na zaproszeniu do bety jak największej liczby graczy” – napisał Zampella dodając, że odbędzie się to falami, aby twórcy mieli pewność, że wszystko jest w porządku. Nam pozostaje czekać na kolejne informacje.

Przypomnijmy, że premiera sieciowej strzelanki odbędzie się już za niecały miesiąc. Titanfall będzie dostępne 13 marca w Europie, a więc i u nas, zaś mieszkańcy USA będą cieszyć się grą już dwa dni wcześniej. Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach firmy Microsoft – Xbox 360 i Xbox One. Choć w tym wyliczeniu zabrakło PlayStation, to twórcy nie wykluczyli, że ich kolejne gry (następne odsłony strzelanki?) trafią także i na sprzęt Sony.

  1. Graliśmy w Titanfall – kolosalnie dobry multiplayer na targach gamescom 2013
  2. Titanfall – alfa testy nadchodzącej strzelanki źródłem nowych szczegółów
  3. Oficjalna strona gry Titanfall

Titanfall – do udziału testach wersji beta potrzebny będzie klucz - ilustracja #3

Titanfall jest jedną z bardziej oczekiwanych gier 2014 roku. Tytuł został zapowiedziany w wakacje 2013 roku i szybko zebrał świetne opinie dziennikarzy, którzy mieli okazję go przetestować. Zapewne zdobyć rozgłos pomogły grze także nienajlepsze oceny nowej odsłony serii Call of Duty i ogólna stagnacja na rynku najpopularniejszych strzelanek sieciowych. Wiele osób pokłada nadzieje w Titanfall, licząc na to, że tytuł ten odświeży gatunek FPS-ów, tak jak swego czasu zrobiły to np. Call of Duty 4: Modern Warfare czy niedawno Battlefield 3.