Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2017, 13:45

Titanfall 2 otrzyma w marcu darmową mapę o nazwie Kolonia

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że pracuje nad mapą Colony do Titanfall 2, która będzie odświeżoną wersją poziomu z pierwszej części. To nowe pole bitewne zostanie udostępnione za darmo w marcu.

Przed premierą Titanfall 2 studio Respawn Entertainment zapowiadało, że gra będzie rozwijana za pomocą darmowych DLC. Wyniki sprzedaży okazały się niższe niż się spodziewano, ale mimo to autorzy zamierzają dotrzymać danego słowa. Zespół właśnie poinformował o planach związanych z dodatkami na następnych kilka miesięcy.

Mapa Kolonia. - Titanfall 2 otrzyma w marcu darmową mapę zatytułowaną Kolonia - wiadomość - 2017-01-28
Mapa Kolonia.

W marcu ukaże się nowa mapa nazwana Kolonia (ang. Colony). Będzie to odświeżona wersja popularnego poziomu z pierwszej części Titanfall.

Natomiast w lutym dostaniemy zapowiedziany już wcześniej nowy tryb rozgrywki nazwany Szybki Szturm (ang. Live Fire). Nastawiony on będzie na błyskawiczne potyczki między dwoma sześcioosobowymi grupami graczy, z wyłączonym respawnem, w których zwycięstwo wymagać ma wyeliminowania drużyny rywali lub przejęcia kontroli nad jedyną flagą na mapie. Mecze zostaną podzielone na trzy 60-sekundowe rundy.

Titanfall 2 otrzyma w marcu darmową mapę zatytułowaną Kolonia - ilustracja #2

Trybem Live Fire będziemy bawili się na dwóch mapach nazwanych Stosy i Polana. Ponadto tryb Koloseum wzbogaci się o poziom znany jako Kolumny.

Twórcy pochwalili się również, że Titanfall 2 znalazło się w 130 zestawieniach najlepszych gier ubiegłego roku. Obecnie najpopularniejszym trybem gry jest Wyniszczenie, a zaraz za nim znalazły się Łowy oraz Obrona umocnień. Autorzy zdradzili również, że od dnia premiery znacznie wzrosła liczba aktywnych codziennie graczy. Ten stały napływ nowych użytkowników wynikać ma z dobrych recenzji oraz samych fanów, którzy dzielą się ze znajomymi swoimi entuzjastycznymi opiniami o grze. Autorzy mają nadzieję, że uda im się utrzymać tę tendencję wzrostową dzięki aktualizacjom z dodatkową zawartością.

Przypomnijmy, że gra ukazała się w październiku zeszłego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Dwa miesiące później wypuszczono pierwszy darmowy dodatek zatytułowany Renegat z Miasta Aniołów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Titanfall 2 - Mój przyjaciel tytan
  3. Titanfall 2 – kompendium wiedzy