Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 stycznia 2019, 21:58

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

This War of Mine, Shadow Tactics i Tyranny w nowym Humble Bundle

Humble Caffeine Bundle to dobry sposób na zdobycie takich gier jak Tyranny, This War of Mine, Shadow Tactics: Blades of the Shogun czy Dear Esther: Landmark Edition. Jak to zwykle bywa, z zakupami warto się pospieszyć, gdyż paczka będzie dostępna przez ograniczony czas.

Humble Bundle nawiązało współpracę z twórcami aplikacji streamingowej Caffeine, której owocem jest najnowszy bundle. Zestaw Humble Caffeine Bundle pozwoli przez najbliższe dwa tygodnie zdobyć w dobrej cenie szereg tytułów, wśród których na wyróżnienie zasłują This War of Mine, Shadow Tactics: Blades of the Shogun oraz Tyranny. Oczywiście na tym nie kończy się lista produkcji, które się w nim znalazły. Ale po kolei.

Tyranny to jedna z pereł najnowszego Humble Bundle - This War of Mine, Shadow Tactics i Tyranny w nowym Humble Bundle - wiadomość - 2019-01-23
Tyranny to jedna z pereł najnowszego Humble Bundle

Po wpłaceniu co najmniej jednego dolara (około 3,77 złote) otrzymamy:

 1. HeadLander;
 2. GoNNER;
 3. Treadnauts;
 4. aplikację Caffeine;
 5. Caffeine Gamer Pack (tylko dla klientów z Wielkiej Brytanii);
 6. soundtrack z gry HeadLander;
 7. 10% zniżki na pierwszy miesiąc Humble Monthly.

Wydając więcej niż średnia (która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 5,80 dolarów, czyli około 22 złote) dostaniemy ponadto:

 1. This War of Mine;
 2. The Pillars of the Earth;
 3. Dear Esther: Landmark Edition;
 4. soundtrack z gry This War of Mine.

Jeśli zapłacimy 12 dolarów (około 45 złotych), naszą bibliotekę zasilą również:

 1. Tyranny;
 2. Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Standardowo Humble Bundle zachęca do wspierania organizacji charytatywnych. Tym razem firma proponuje przekazać pieniądze fundacji Take This zajmującej się szkoleniami i udzielającej wskazówek na temat problemów ze zdrowiem psychicznym wśród graczy. Korzystając z okazji, przypominamy, że do 24 stycznia w Humble Store trwa zimowa wyprzedaż, o której szerzej pisaliśmy tutaj.

 1. Humble Caffeine Bundle w Humble Store

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.