Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 stycznia 2019, 20:10

autor: "Vergil"

A Story About My Uncle do zdobycia za darmo w Humble Store

Kolejną grą do zdobycia za darmo (w Humble Store) jest A Story About My Uncle. Mowa o pierwszoosobowej platformówce opracowanej przez studio Gone North Games i wydanej przez firmę Coffee Stain Studios. Warto się pospieszyć, gdyż promocja trwa tylko przez dwie doby.

A Story About My Uncle, czyli pierwszoosobowa platformówka opracowana przez niezależne studio Gone North Games, została udostępniona za darmo przez Humble Bundle. By dodać ją do swojej biblioteki, należy udać się pod ten adres, zalogować się na swoje konto w Humble Store i umieścić ją w koszyku. Kolejny krok to finalizacja transakcji (i zasubskrybowanie newslettera). Otrzymany w ten sposób kod można aktywować na Steamie. Jak to bywa w takich przypadkach, warto się pospieszyć, gdyż w chwili pisania tej wiadomości do zakończenia promocji pozostały niecałe dwie doby.

W A Story About My Uncle doskonały refleks i wysoka zręczność to podstawa sukcesu. - A Story About My Uncle do zdobycia za darmo - wiadomość - 2019-01-10
W A Story About My Uncle doskonały refleks i wysoka zręczność to podstawa sukcesu.

W A Story About My Uncle wcielamy się w mężczyznę wyposażonego w kombinezon zwiększający jego możliwości ruchowe. Bohater trafia do alternatywnej rzeczywistości, gdzie zaginął jego wujek. Od tej pory jego zadaniem jest znalezienie krewnego i bezpieczny powrót do domu. W omawianej produkcji próżno szukać przemocy. W trakcie rozgrywki musimy stawić czoła szeregowi zręcznościowych wyzwań; protagonista może wykonywać imponujące skoki, a także robić użytek z energetycznego bicza, który przyczepia do odległych obiektów, by bujać się na nim niczym Spider-Man na pajęczynie. Jako ciekawostkę należy dodać, że w pracach nad opisywaną produkcją pomagała ekipa Coffee Stain Studios, w której portfolio można znaleźć takie tytuły, jak Symulator kozy, Sanctum oraz nadchodzące Satisfactory.

Korzystając z okazji, przypominamy, że na zdobycie za darmo czeka również What Remains of Edith Finch, które zostało udostępnione w Epic Games Store. Ponadto do 24 stycznia w Humble Store trwa również zimowa wyprzedaż, w ramach której przeceniono „tysiące” pozycji. Poniżej zamieszczamy listę kilku ciekawych propozycji z oferty.

 1. Grim Dawn – 8,74 euro (około 38 złotych);
 2. Sid Meier’s Civilization VI – 23,99 euro (około 103 złote);
 3. Darkest Dungeon – 6,89 euro (około 30 złotych);
 4. Papers, Please – 4,36 euro (około 19 złotych);
 5. Dragon’s Dogma: Dark Arisen – 8,99 euro (około 39 złotych);
 6. Hellblade: Senua’s Sacrifice – 14,99 euro (około 64 złote);
 7. Dead Cells – 19,99 euro (około 86 złotych);
 8. Deus Ex: Rozłam Ludzkości – 4,49 euro (około 19 złotych);
 9. Tekken 7 – 19,99 euro (około 86 złotych);
 10. Shadow of the Tomb Raider – 29,99 euro (około 129 złotych).
 1. Oficjalna strona internetowa gry A Story About My Uncle
 2. A Story About My Uncle w Humble Store

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.