Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2014, 10:49

autor: Góral

The Wolf Among Us: A Crooked Mile ukaże się w przyszłym tygodniu

Fani przygodówki The Wolf Among Us od studia Telltale Games powinni zarezerwować sobie czas w przyszłym tygodniu, kiedy to na rynek trafi trzeci epizod zatytułowany A Crooked Mile. Tytuł pojawi się 8 kwietnia na komputerach PC i 9 kwietnia na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 (w Europie, w USA projekt ukaże się dzień wcześniej).

Firma Telltale Games ujawniła na oficjalnym blogu datę premiery trzeciego epizodu do gry przygodowej The Wolf Among Us, opartej na serii komiksowej Fables. A Crooked Mile ukaże się 8 kwietnia w wersji na komputery osobiste i konsolę PlayStation 3 (USA, europejscy posiadacze tego urządzenia otrzymają tytuł dzień później) i 9 kwietnia na Xboksie 360. Produkcja trafi także do użytkowników urządzeń mobilnych (iOS), jednak nie podano konkretnego terminu. Zapewniono jedynie, że nastąpi to w przyszłym tygodniu. Jednocześnie opublikowano zwiastun promujący nadchodzący odcinek. W późniejszym czasie The Wolf Among Us doczeka się jeszcze dwóch epizodów - In Sheep's Clothing oraz Cry Wolf.

„W tym epizodzie Bigby znajduje się zaledwie kilka kroków za głównym podejrzanym w sprawie przerażającego morderstwa, ale nie on jedyny… pozostałe siły w Fabletown nie zatrzymają się przed niczym, w ochronie swoich interesów” - czytamy w opublikowanej informacji.

Przypominam, że poszczególne epizody można nabyć oddzielnie, w cenie około 19 zł za każdy, albo zakupić przepustkę sezonową w wersji na komputery PC za 24,99 dolarów (około 76 zł) na oficjalnej stronie gry, 79 zł na konsoli PlayStation 3 i 54,99 zł na Xboksie 360 (uwaga, ta wersja Season Passa zapewnia dostęp do odcinków 2 – 5. Pierwszy epizod należy zakupić osobno za 17,99 zł).

The Wolf Among Us to kolejna produkcja studia Telltale Games, znanego z takich gier jak Sam & Max, Puzzle Agent 2 i przede wszystkim The Walking Dead. Warto zauważyć, że firma obecnie pracuje aż nad czterema projektami – drugim sezonem przygódówki z zombiakami, opisywanym dziś tytułem, a także nad Tales from the Borderlands i Game of Thrones: A Telltale Games Series.