Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 14:07

autor: Metatron

The Sims 2: Bezludna Wyspa już w amerykańskich i europejskich sklepach

Kolejny gra z serii The Sims trafiła już do amerykańskich i europejskich sklepów. Najnowsza odsłona zapoczątkowanego przez Maxis cyklu nosi tytuł The Sims 2: Bezludna Wyspa (The Sims 2: Castaway) i zgodnie z nazwą pozwoli graczom na wyprawę na niezbadany, położony gdzieś na rozległym oceanie ląd. Obecnie produkcja dostępna jest w wersjach na Wii, NDS oraz PS2.

Kolejny gra z serii The Sims trafiła do amerykańskich i europejskich sklepów. Najnowsza odsłona zapoczątkowanego w 2000 roku przez Maxis cyklu nosi tytuł The Sims 2: Bezludna Wyspa (The Sims 2: Castaway) i zgodnie z nazwą pozwoli graczom na wyprawę na niezbadany, położony gdzieś na rozległym oceanie ląd. Obecnie produkcja dostępna jest w wersjach na Wii, NDS oraz PS2. Za tydzień dołączy do nich edycja na PSP.

The Sims 2: Bezludna Wyspa już w amerykańskich i europejskich sklepach - ilustracja #1

Na początku rozgrywki skompletujemy swoją załogę, która postanowi wyruszyć na spotkanie z przygodą. Niestety w trakcie morskiej podróży rozpęta się potężna burza; nasze Simy zostaną zmyte z pokładu i wyrzucone na piaszczysty brzeg pobliskiej wyspy. Gracze będą musieli zdecydować się na to, czy będą próbować jak najszybciej wydostać się z tropikalnego lądu, czy też rozpocząć życie w zupełnie nowych warunkach.

The Sims 2: Bezludna Wyspa już w amerykańskich i europejskich sklepach - ilustracja #2

W wersji na NDS twórcy wprowadzili sześć mini-gierek, dzięki którym Simy będą mogły wprawić się w survivalu: nauczą się łowić ryby za pomocą włóczni, rozpalać ogień czy pozbywać się wszędobylskich robaków.

W Polsce gra ukaże się w najbliższy piątek. Co istotne, wersja na PS2 będzie w pełni przetłumaczona na nasz język. Posiadacze konsoli PSP będą musieli poczekać na swoją edycję do 2 listopada.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 2: Bezludna Wyspa

The Sims 2: Bezludna Wyspa