Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2007, 14:14

autor: Metatron

EA Playground debiutuje na rynku

EA Playground to nowa gra w ofercie Electronic Arts. W rzeczywistości jest to zbiór różnych konkurencji, które w mniejszym lub większym stopniu mogą kojarzyć się z podwórkowymi zabawami znanymi wielu z nas z dzieciństwa.

EA Playground to nowa gra w ofercie Electronic Arts. W rzeczywistości jest to zbiór różnych konkurencji, które w mniejszym lub większym stopniu mogą kojarzyć się z podwórkowymi zabawami znanymi wielu z nas z dzieciństwa. Całość zaplanowana została jako nadająca się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych party game. Od wczoraj mogą nią bawić się już Amerykanie. Europejczycy, jak to zwykle bywa, będą musieli nieco poczekać. Gra na naszym kontynencie zadebiutuje bowiem 9 listopada.

EA Playground debiutuje na rynku - ilustracja #1

Produkcja została wydana w wersjach na Wii i NDS, które, co warto zauważyć, różnią się od siebie konkurencjami. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ twórcy z EA Canada postawili sobie za cel stworzenie mini-gierek, które będą łatwe do przyswojenia, a jednocześnie wykorzystają możliwości nietypowego sterowania konsol Nintendo.

EA Playground debiutuje na rynku - ilustracja #2

Jak już pisaliśmy, konkurencje opierać się będą na popularnych podwórkowych zabawach. Będziemy mogli więc na przykład pograć w klasy, ścigać się zdalnie sterowanymi samochodami, rzucać papierowe samoloty, bawić się w zbijanego czy strzelać papierowymi kulkami.

EA Playground debiutuje na rynku - ilustracja #3

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii, gdzie znajdą dodatkowe informacje na temat produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

EA Playground

EA Playground