Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDSWii
Okładka EA Playground (NDS)
OkładkaEA Playground (NDS)

EA Playground

Zestaw mini-gier, rozgrywanych na obszarze tytułowego placu zabaw. Po terenie tym można się do woli przemieszczać, zbierając potrzebne do zdobyciu upgrade'ów różnorakie przedmioty.

Logiczne | edukacyjne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EA Playground Premiera

22paź2007

Wii NDS

Gry podobne do EA Playground

Hannah Montana

Bakushow

WarioWare: Touched!

EA Playground jest zestawem minigier, przygotowanym w głównej mierze z myślą o casual gamers, czyli osobach, które na co dzień z grami komputerowymi nie mają zbyt wiele do czynienia. Tytuł ten można byłoby więc przyrównać chociażby do Wii Sports czy serii Mario Party. Przygotowane przez producentów rodzaje zabaw są bowiem wyjątkowo proste w obsłudze, dzięki czemu nie wymagane jest bliższe zaznajomienie z danym typem rozrywki. Zgodnie co może sugerować tytuł przygotowanej przez koncern Electronic Arts gry, EA Playground stara się symulować przebywanie na terenie typowego placu zabaw.

W przeciwieństwie do wielu gier z tego gatunku, w których od razu przystępuje się do wybranych przez siebie form zabawy, opisywany produkt w większym stopniu stawia na swobodę działania. Po wspomnianym wyżej placu zabaw można się dowolnie przemieszczać. W ten sposób dociera się do nowych miejsc i odkrywa nieznane wcześniej minigry. Producent zadbał także o całą masę ukrytych bonusów, których zbieraniem można się zajmować. Sekrety te nie tylko pozwalają na powiększenie skrzyni skarbów. Można je bowiem wymieniać na upgrade’y, rozwijając tym samym wybrane umiejętności prowadzonej przez siebie postaci. Ponadto wygląd swojego bohatera można zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami. EA Playground powstał z myślą o posiadaczach dwóch różnych konsol Nintendo. Obie te wersje w dość znacznym stopniu się między sobą różnią, zwłaszcza grafiką.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 5,2 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI EA Playground

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS