Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 stycznia 2019, 18:33

autor: Vergil

The Punisher – zwiastun drugiego sezonu serialu

Na nieco ponad tydzień przed premierą drugiego sezonu serialu The Punisher firma Netflix opublikowała jego zwiastun. Tym razem Frank Castle będzie musiał zmierzyć się ze swoim dawnym przyjacielem.

Po niecałym tygodniu od publikacji krótkiego teasera Netflix zaprezentował światu zwiastun drugiego sezonu serialu The Punisher. Rzućmy okiem na ów materiał i sprawdźmy, czego możemy się spodziewać po widowisku, którego premiera odbędzie się 18 stycznia.

Zacznijmy od tego, że Frank Castle zostanie wrobiony w próbę usiłowania morderstwa młodej dziewczyny, w którą wcieli się Giorgia Whigham (Krzyk, Sierra Burges jest przegrywem). Poza tym, bohater będzie musiał zmierzyć się z Jigsawem, którym stał się jego dawny przyjaciel – Billy Russo. Wszystko to sprawi, że mężczyzna stanie przed koniecznością zaakceptowania siebie w roli tytułowego Punishera.

Czy po drugim sezonie The Punisher podzieli los innych superbohaterskich seriali? - The Punisher – zwiastun drugiego sezonu serialu - wiadomość - 2019-01-10
Czy po drugim sezonie The Punisher podzieli los innych superbohaterskich seriali?

Przypomnijmy, że drugi sezon serialu The Punisher może być ostatnim, jaki obejrzymy na platformie Netflix. Od zeszłego roku serwis kasuje bowiem kolejne superbohaterskie produkcje na licencji Marvela – taki los spotkał Iron Fista, Luke’a Cage’a oraz Daredevila i wiele wskazuje na to, że to samo stanie się z potencjalnym trzecim sezonem zmagań Castle'a.

  1. Oficjalna strona internetowa platformy Netflix