Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 stycznia 2019, 18:33

The Punisher – zwiastun drugiego sezonu serialu

Na nieco ponad tydzień przed premierą drugiego sezonu serialu The Punisher firma Netflix opublikowała jego zwiastun. Tym razem Frank Castle będzie musiał zmierzyć się ze swoim dawnym przyjacielem.

Po niecałym tygodniu od publikacji krótkiego teasera Netflix zaprezentował światu zwiastun drugiego sezonu serialu The Punisher. Rzućmy okiem na ów materiał i sprawdźmy, czego możemy się spodziewać po widowisku, którego premiera odbędzie się 18 stycznia.

Zacznijmy od tego, że Frank Castle zostanie wrobiony w próbę usiłowania morderstwa młodej dziewczyny, w którą wcieli się Giorgia Whigham (Krzyk, Sierra Burges jest przegrywem). Poza tym, bohater będzie musiał zmierzyć się z Jigsawem, którym stał się jego dawny przyjaciel – Billy Russo. Wszystko to sprawi, że mężczyzna stanie przed koniecznością zaakceptowania siebie w roli tytułowego Punishera.

Czy po drugim sezonie The Punisher podzieli los innych superbohaterskich seriali? - The Punisher – zwiastun drugiego sezonu serialu - wiadomość - 2019-01-10
Czy po drugim sezonie The Punisher podzieli los innych superbohaterskich seriali?

Przypomnijmy, że drugi sezon serialu The Punisher może być ostatnim, jaki obejrzymy na platformie Netflix. Od zeszłego roku serwis kasuje bowiem kolejne superbohaterskie produkcje na licencji Marvela – taki los spotkał Iron Fista, Luke’a Cage’a oraz Daredevila i wiele wskazuje na to, że to samo stanie się z potencjalnym trzecim sezonem zmagań Castle'a.

  1. Oficjalna strona internetowa platformy Netflix

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej