Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 4 stycznia 2019, 11:05

autor: Czarny Wilk

Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego sezonu The Punisher

Netflix opublikował nowy teaser drugiego sezonu Marvel's The Punisher. Krótki materiał ujawnia dokładny dzień premiery widowiska oraz potwierdza, z kim zmierzy się tym razem główny bohater.

Od prawie miesiąca wiemy, że drugi sezon serialu The Punisher zadebiutuje na Netfliksie już w styczniu. Dotąd nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery nowych odcinków entuzjastycznie przyjętej przez fanów produkcji. Sytuację tę zmienił świeżo opublikowany teaser tytułu.

Kolejny akt wojny Franka Castle’a z przestępczością rozpocznie się 18 stycznia. Choć materiał filmowy nie pokazuje fragmentów nowych odcinków, zdradza, z kim tym razem zmierzy się bohater. Osoby, które obejrzały pierwszy sezon, raczej nie będą zaskoczone tym, że w roli antagonisty zobaczymy Jigsawa.

W drugiej serii powróci większość obsady z pierwszego sezonu, w tym oczywiście wcielający się w tytułową rolę Jon Bernthal. Ponownie zobaczymy także Bena Barnesa (w roli Billy’ego Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle) i Deborah Ann Woll (Karen Page). Nowe twarze to m.in. znany z Dirt i Zabójczych umysłów Josh Stewart oraz Floriana Lima, którą mogliśmy oglądać w Supergirl.

Witaj ponownie, Frank - Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego sezonu The Punisher - wiadomość - 2019-01-04
Witaj ponownie, Frank

Prawdopodobnie będzie to nasze ostatnie spotkanie z netfliksowym Punisherem. Platforma streamingowa w zeszłym roku z nieujawnionych powodów zaczęła kasować swoje kolejne superbohaterskie produkcje stworzone na podstawie Marvela i przygody Franka Castle’a uniknęły dotąd podobnego losu prawdopodobnie tylko dlatego, że gdy zapadały odpowiednie decyzje, prace nad drugim sezonem były już w dość zaawansowanym stadium. Bez względu na odbiór nowych odcinków, szanse na ewentualny trzeci sezon są więc bardzo niskie.

  1. Netflix
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.