Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 stycznia 2019, 11:05

autor: Czarny Wilk

Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego sezonu The Punisher

Netflix opublikował nowy teaser drugiego sezonu Marvel's The Punisher. Krótki materiał ujawnia dokładny dzień premiery widowiska oraz potwierdza, z kim zmierzy się tym razem główny bohater.

Od prawie miesiąca wiemy, że drugi sezon serialu The Punisher zadebiutuje na Netfliksie już w styczniu. Dotąd nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery nowych odcinków entuzjastycznie przyjętej przez fanów produkcji. Sytuację tę zmienił świeżo opublikowany teaser tytułu.

Kolejny akt wojny Franka Castle’a z przestępczością rozpocznie się 18 stycznia. Choć materiał filmowy nie pokazuje fragmentów nowych odcinków, zdradza, z kim tym razem zmierzy się bohater. Osoby, które obejrzały pierwszy sezon, raczej nie będą zaskoczone tym, że w roli antagonisty zobaczymy Jigsawa.

W drugiej serii powróci większość obsady z pierwszego sezonu, w tym oczywiście wcielający się w tytułową rolę Jon Bernthal. Ponownie zobaczymy także Bena Barnesa (w roli Billy’ego Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jasona R. Moore’a (Curtis Hoyle) i Deborah Ann Woll (Karen Page). Nowe twarze to m.in. znany z Dirt i Zabójczych umysłów Josh Stewart oraz Floriana Lima, którą mogliśmy oglądać w Supergirl.

Witaj ponownie, Frank - Poznaliśmy dokładną datę premiery drugiego sezonu The Punisher - wiadomość - 2019-01-04
Witaj ponownie, Frank

Prawdopodobnie będzie to nasze ostatnie spotkanie z netfliksowym Punisherem. Platforma streamingowa w zeszłym roku z nieujawnionych powodów zaczęła kasować swoje kolejne superbohaterskie produkcje stworzone na podstawie Marvela i przygody Franka Castle’a uniknęły dotąd podobnego losu prawdopodobnie tylko dlatego, że gdy zapadały odpowiednie decyzje, prace nad drugim sezonem były już w dość zaawansowanym stadium. Bez względu na odbiór nowych odcinków, szanse na ewentualny trzeci sezon są więc bardzo niskie.

  1. Netflix