Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 sierpnia 2018, 11:44

autor: Adrian Werner

The Punisher - zakończono zdjęcia do drugiego sezonu serialu Netfliksa

Jeden z aktorów grających w serialu The Punisher ogłosił zakończenie zdjęć do drugiego sezonu. Nowe odcinki obejrzymy jednak dopiero w przyszłym roku.

Na powrót Franka jeszcze sporo poczekamy. - The Punisher - zakończono zdjęcia do drugiego sezonu serialu Netfliksa - wiadomość - 2018-08-13
Na powrót Franka jeszcze sporo poczekamy.

Zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu The Punisher. Tą dobrą nowiną podzielił się na Instagramie aktor Jason R. Moore, grający w tej produkcji rolę weterana wojennego Curtisa Hoyle’a.

Niestety, na kontynuację losów Franka Castle’a przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Serwis Netflix nie podał na razie dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że nastąpi ona dopiero w przyszłym roku. Nie ujawniono również, ile odcinków wejdzie w skład drugiego sezonu.

Fakt, że na nowe epizody będziemy musieli poczekać jeszcze wiele miesięcy smuci, ale trzeba przyznać, że w tym roku fani Marvela nie mogą narzekać na brak atrakcji na Nefliksie. W marcu ukazał się drugi sezon serialu Jessica Jones, a w lutym obejrzeliśmy kontynuację Luke’a Cage’a.

To oczywiście nie koniec atrakcji zaplanowanych na najbliższe miesiące. 7 września ukaże się drugi sezon serialu Iron Fist, składający się z dziesięciu odcinków. Ponadto na początku sierpnia ogłoszono, że trzecia seria Daredevila zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć na razie nie podano dokładniejszej daty.

Znacznie mniej wiadomo o dalszych planach Netfliksa związanych z markami Marvela. Jessica Jones została odnowiona na trzeci sezon, ale wciąż nie wiemy, czy Luke Cage może liczyć na to samo. Natomiast raczej na pewno nie zobaczymy kontynuacji serialu Defenders.

Sytuację komplikuje fakt, że będąca właścicielem Marvela firma Disney pracuje obecnie nad własnym serwisem streamingowym i dlatego Netflix najpewniej będzie musiał ograniczyć się do odnawiania tych serii, które już wyemitował. Istnieje jednak także możliwość opracowania nowych tytułów z tymi postaciami, które pojawiły się we wcześniejszych serialach.

  1. The Punisher – strona oficjalna