Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 13 sierpnia 2018, 13:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Załóż zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries!

Zapraszamy do udziału w trzecim letnim turnieju For Honor! Zapisz się i udowodnij, że jesteś najlepszym wojownikiem. Do wygrania klawiatura Apex 150.

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #1

Zakończyliśmy niedawno serię trzech letnich turniejów w Rocket League, więc żeby gracze For Honor nie czuli się gorsi zapraszamy na trzeci już tego lata turniej 1v1 w brutalnej i krwawej grze Ubisoftu. Zapisy startują już teraz, a sam turniej w sobotę 18 sierpnia o godz. 18:00. Tym razem do wygrania będzie klawiatura SteelSeries Apex 150 i podobnie jak ostatnio mecze od ćwierćfinałów komentował będzie dla was Paweł „Cruiser” Klimesz. Gramy w trybie 1v1 na platformie PC, a każdy mecz rozgrywany będzie do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finał gdzie gramy do dwóch zwycięstw.

Zapisy do zawodów prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Zasady i terminy

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #2

Reguły turnieju

1. Turniej rozgrywany będzie w trybie 1v1 na platformie PC.

2. Maksymalna liczba uczestników wynosi 64 graczy.

3. Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.

4. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 17 sierpnia do godz. 22:00.

5. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 18 sierpnia od godz. 7:00 do 16:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

6. Turniej startuje o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:30.

7. Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 13 sierpnia
  • Koniec rejestracji: 17 sierpnia 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 17 sierpnia 22:00
  • Etap Check-in: 18 sierpnia od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 18 sierpnia, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:30)

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #3

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #4

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #5

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #6

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #7

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Ubierz zbroję i powalcz o klawiaturę SteelSeries! - ilustracja #8

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).