Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 04:00

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

The Order: 1886 - nowy gameplay; znamy datę premiery

Firma Sony zdradziła datę premiery trzecioosobowej gry akcji The Order: 1886. Tytuł tworzony przez studia Ready At Dawn Studios i Sony Santa Monica ukaże się na początku przyszłego roku na konsoli PlayStation 4. Zaprezentowano nowy fragment rozgrywki.

Na konferencji firmy Sony nie mogło zabraknąć szykowanego przez zespoły Ready At Dawn Studios i Sony Santa Monica The Order: 1886. Trzecioosobowa strzelanka od pierwszego pokazu rozgrywki jawi się jako jedna z najładniejszych pozycji tworzonych z myślą o konsoli PlayStation 4, co potwierdza także najnowsze nagranie. Tym razem jednak postanowiono pokazać nieco mroczniejszą stronę produkcji. Na powyższym materiale widzimy jednego z bohaterów, który przemierza ciasne korytarze pewnego budynku, gdzie natrafia na wilkołaka. Jak kończy się to spotkanie, dowiecie się już sami. Warto jednak wspomnieć, że wydawca zdradził datę premiery - The Order: 1886 ukaże się 20 lutego 2015 roku, wyłącznie na next-genie firmy Sony.

The Order: 1886 na nowym gameplayu. Gra ukaże się 20 lutego 2015 roku - ilustracja #1The Order: 1886 to trzecioosobowa gra akcji, tworzona przez zespół Ready At Dawn Studios, znany m.in. z odsłon serii God of War na handhelda PSP. Studio wspomagane jest przez weteranów z Sony Santa Monica. Akcja produkcji rozegra się w alternatywnej, steampunkowej wersji epoki wiktoriańskiej, w Londynie. Gracz wcieli się w członka Zakonu walczącego z potworami.

Produkcja stawiać ma przede wszystkim na klimat i akcję. Podczas zabawy nieraz będziemy świadkami emocjonujących sekwencji QTE, częstych wymian ognia z użyciem systemu osłon, itd. Całość zostanie przedstawiona w iście filmowy sposób i działać będzie w 30 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 1080p.