Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 03:49

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Destiny – nowy zwiastun. Testy alfa dla użytkowników PlayStation 4

Z okazji targów E3 2014 firma Sony przygotowała nowy zwiastun gry Destiny. Testy alfa MMOFPS-a studia Bungie zostaną przeprowadzone jeszcze w tym tygodniu - udział w nich wezmą wyłącznie użytkownicy PlayStation 4.

Konferencja firmy Sony rozpoczęła się od zaprezentowania nowego zwiastuna Destiny – kosmicznego MMO od twórców serii Halo. Oprócz tego, prezes studia Sony Computer Entertainment, Andrew House, ogłosił, że beta testy Destiny rozpoczną się 17 lipca na PlayStation 4. Sama gra ukaże się 9 września 2014 – w pierwszej kolejności trafi ona wyłącznie na nową konsolę Sony, a następnie pojawi się również na Xboksie One, PlayStation 3 i Xboksie 360. W Destiny będzie się dało zagrać już w tym tygodniu – od czwartku do końca weekendu przeprowadzone zostaną testy wersji alfa – te również będą przeznaczone tylko dla posiadaczy PS 4.

Co ciekawe, Destiny będzie się dało kupić w zestawie z białą konsolą PlayStation 4 wyposażoną w dysk twardy o pojemności 500 GB, kontrolerem DualShock 4 (również białym) oraz 30-dniowym dostępem do usługi PlayStation Plus. Nie jest jednak pewne, czy pakiet będzie sprzedawany na całym świecie ani ile będzie kosztował.

  1. Oficjalna strona internetowa Destiny