Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2015, 11:28

autor: Góral

The Executioner - premiera ostatniego dodatku do The Evil Within

W cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych ukazał się dodatek The Executioner do gry The Evil Within. Jest to ostatnie rozszerzenie do udanego survival horroru z 2014 roku.

Dziś w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych zadebiutowało The Executioner – ostatnie rozszerzenie do gry The Evil Within. Tytuł jest dostępny za darmo dla posiadaczy Season Passa, a pozostałe osoby mogą nabyć go w cenie około 20 zł na Steamie, w PlayStation Store i w sklepie Xbox Games. Za tę kwotę otrzymuje się możliwość wejścia w skórę The Keepera, czyli wielkiego rzeźnika znanego z podstawki. Co ciekawe, zabawa tym razem obserwowana jest nie z perspektywy TPP, lecz FPP, a rozgrywka, podczas której wykorzystujemy oczywiście ogromny topór oraz bronie odblokowywane z biegiem czasu, opiera się na masakrowaniu przeciwników pojawiających się na kolejnych arenach.

W ten oto sposób studio Tango Gameworks żegna się ze swoim tytułem. Przypominam także, że oprócz The Executioner, produkcja doczekała się dwóch innych dodatków - The Assignment, w którym wcielaliśmy się w Juli Kidman oraz The Consequence, kontynuujące przygodę partnerki detektywa Sebastiana Castellanosa.

W The Evil Within: The Executioner akcję obserwujemy z perspektywy FPP. - The Executioner - ostatni dodatek do The Evil Within zadebiutował na rynku - wiadomość - 2015-05-26
W The Evil Within: The Executioner akcję obserwujemy z perspektywy FPP.

The Executioner - ostatni dodatek do The Evil Within zadebiutował na rynku - ilustracja #3The Evil Within to udany survival horror stworzony przez studio Tango Gameworks, dowodzone przez Shinji Mikamiego – „ojca” serii Resident Evil. W produkcji wcielamy się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który przyjeżdża do zakłady psychiatrycznego. Doszło w nim do okrutnej zbrodni, ale na miejscu okazuje się, że sprawa jest dużo poważniejsza, niż wydawało się na początku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.