Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2015, 11:28

autor: Góral

The Executioner - premiera ostatniego dodatku do The Evil Within

W cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych ukazał się dodatek The Executioner do gry The Evil Within. Jest to ostatnie rozszerzenie do udanego survival horroru z 2014 roku.

Dziś w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych zadebiutowało The Executioner – ostatnie rozszerzenie do gry The Evil Within. Tytuł jest dostępny za darmo dla posiadaczy Season Passa, a pozostałe osoby mogą nabyć go w cenie około 20 zł na Steamie, w PlayStation Store i w sklepie Xbox Games. Za tę kwotę otrzymuje się możliwość wejścia w skórę The Keepera, czyli wielkiego rzeźnika znanego z podstawki. Co ciekawe, zabawa tym razem obserwowana jest nie z perspektywy TPP, lecz FPP, a rozgrywka, podczas której wykorzystujemy oczywiście ogromny topór oraz bronie odblokowywane z biegiem czasu, opiera się na masakrowaniu przeciwników pojawiających się na kolejnych arenach.

W ten oto sposób studio Tango Gameworks żegna się ze swoim tytułem. Przypominam także, że oprócz The Executioner, produkcja doczekała się dwóch innych dodatków - The Assignment, w którym wcielaliśmy się w Juli Kidman oraz The Consequence, kontynuujące przygodę partnerki detektywa Sebastiana Castellanosa.

W The Evil Within: The Executioner akcję obserwujemy z perspektywy FPP. - The Executioner - ostatni dodatek do The Evil Within zadebiutował na rynku - wiadomość - 2015-05-26
W The Evil Within: The Executioner akcję obserwujemy z perspektywy FPP.

The Executioner - ostatni dodatek do The Evil Within zadebiutował na rynku - ilustracja #3The Evil Within to udany survival horror stworzony przez studio Tango Gameworks, dowodzone przez Shinji Mikamiego – „ojca” serii Resident Evil. W produkcji wcielamy się w detektywa Sebastiana Castellanosa, który przyjeżdża do zakłady psychiatrycznego. Doszło w nim do okrutnej zbrodni, ale na miejscu okazuje się, że sprawa jest dużo poważniejsza, niż wydawało się na początku.