Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2014, 09:17

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - zapowiedziano pierwszą dużą aktualizację gry

Studio ZeniMax Online, twórcy gry MMORPG The Elder Scrolls Online, zapowiedzieli, że jeszcze w tym miesiącu udostępnią pierwszą dużą aktualizację swojej produkcji. Wprowadzi ona Craglorn, czyli Adventure Zone dedykowana zaprawionym w bojach graczom. Deweloperzy udostępnią nowe czteroosobowe questy oraz specjalne próby dla dwunastoosobowych grup.

Zaledwie kilka dni temu gra MMORPG The Elder Scrolls Online zadebiutowała na rynku w wersji na komputery PC, a tu już twórcy ze studia ZeniMax Online zapowiedzieli pierwszą dużą i darmową aktualizację swojej produkcji. Craglorn ma być Adventure Zone (strefą przygód), zawierającą nową linię fabularną i zawartość dedykowaną doświadczonym, wysokopoziomowym (Veteran) graczom. Deweloperzy udostępnią m.in. specjalnie zaprojektowane czteroosobowe questy oraz dwunastoosobowe Trials (próby). Nowa strefa ma być pełna tajemnic i zupełnie inna od tych dostępnych obecnie, a wpływać na nią będzie grupa istot zwanych Celestials. Aktualizacja najnowszego MMO ukazać ma się jeszcze w tym miesiącu, przy czym nie ujawniono dokładnej daty premiery.

Aktualizacja gry The Elder Scrolls Online w skrócie:
  • Wprowadzenie Craglorn – nowej strefy przygód (Adventure Zone)
  • Specjalnie zaprojektowane czteroosobowe questy
  • Wymagające Trials dla dwunastoosobowych grup
  • Premiera aktualizacji odbędzie się w tym miesiącu

Na powyższym nagraniu wideo twórcy wyjaśniają czego dokładnie można się spodziewać po Craglorn. Warto nadmienić, że zaprawieni w bojach gracze wraz z nową aktualizacją otrzymają wielkie wyzwanie. Deweloperzy opisują tę zawartość w następujący sposób:

„Rzucimy przeciwko Tobie wiele różnych potworów i oczywiście bossów, którzy stosują ciekawe taktyki, niewidziane w grze nigdzie wcześniej. Jeżeli wciąż Ci mało, to jest jeszcze ograniczenie czasowe i limitowana ilość odrodzeń dla całej drużyny.”

Najlepsi gracze mają być nagradzani za swoje umiejętności i to właściwie tyle. Widać jednak, że twórcy dotrzymują danego słowa i zamierzają często aktualizować swoją produkcję. Czekamy zatem na ujawnienie daty premiery Craglorn i na kolejne tego typu „dodatki”.

The Elder Scrolls Online to gra z gatunku MMORPG stworzona przez deweloperów z ZeniMax Online Studios. Produkcja oparta jest na systemie płatności abonamentowych oraz mikrotransakcjach. Tytuł dostępny jest już na komputerach osobistych, a w czerwcu trafi także na najnowsze konsole – Xboksa One i PlayStation 4.