Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2017, 09:05

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - trial ESO Plus i darmowe skrzynie dla abonentów

W dniach 5-9 lipca abonentom ESO Plus w grze The Elder Scrolls Online rozdawane będą darmowe skrzynie Dwarven Crown. Osoby nieposiadające aktywnej subskrypcji będą mogły przetestować subskrypcję w ramach triala.

Studio ZeniMax Online zapowiedziało kolejne specjalne wydarzenie w The Elder Scrolls Online. Tym razem abonenci ESO Plus, logując się do gry w dniach 5-9 lipca, otrzymają pięć skrzyń Dwarven Crown, czyli zestawów z łupami. Rozdawane one będą po jednej sztuce każdego dnia, więc by zgarnąć wszystkie, będziecie musieli zawitać do świata produkcji kilka razy. Jeżeli nie macie aktywnej subskrypcji, to w tym samym czasie skorzystacie z jej darmowego triala, ale wspomniane skrzynie otrzymacie jedynie w przypadku wykupienia abonamentu. Pomijając jednak ten ewentualny bonus, darmowa wersja da dostęp m.in. do rozszerzeń (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood i Shadows of the Hist), nielimitowanego miejsca na materiały rzemieślnicze czy też 10% wzrostu zdobywanego złota i doświadczenia.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, abonenci ESO Plus muszą tylko logować się do gry, by otrzymywać skrzynie. Natomiast osoby bez subskrypcji mogą ją sprawdzić, udając się jutro do Crown Store, gdzie w zakładce „Featured” pojawi się nowa pozycja – ESO Plus Free Trial. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Na abonentów ESO Plus czekają darmowe skrzynie z łupami. - The Elder Scrolls Online - trial ESO Plus i darmowe skrzynie dla abonentów - wiadomość - 2017-07-04
Na abonentów ESO Plus czekają darmowe skrzynie z łupami.

Przypominamy, że niedawno The Elder Scrolls Online doczekało się kolejnego rozszerzenia – Morrowind. Wprowadzono w nim wyspę Vvardenfell, znajdującą się w tytułowej prowincji. Wraz z nowym obszarem dostaliśmy przygodę opowiadającą o tajemniczej chorobie jednego z członków Trójcy, Viveca. Ponadto doczekaliśmy się klasy postaci Strażnik oraz trybu Battlegrounds, skupiającego się na walkach trzech czteroosobowych ekip.

Ostatnia aktualizacja: 2017-07-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited