Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2017, 09:05

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - trial ESO Plus i darmowe skrzynie dla abonentów

W dniach 5-9 lipca abonentom ESO Plus w grze The Elder Scrolls Online rozdawane będą darmowe skrzynie Dwarven Crown. Osoby nieposiadające aktywnej subskrypcji będą mogły przetestować subskrypcję w ramach triala.

Studio ZeniMax Online zapowiedziało kolejne specjalne wydarzenie w The Elder Scrolls Online. Tym razem abonenci ESO Plus, logując się do gry w dniach 5-9 lipca, otrzymają pięć skrzyń Dwarven Crown, czyli zestawów z łupami. Rozdawane one będą po jednej sztuce każdego dnia, więc by zgarnąć wszystkie, będziecie musieli zawitać do świata produkcji kilka razy. Jeżeli nie macie aktywnej subskrypcji, to w tym samym czasie skorzystacie z jej darmowego triala, ale wspomniane skrzynie otrzymacie jedynie w przypadku wykupienia abonamentu. Pomijając jednak ten ewentualny bonus, darmowa wersja da dostęp m.in. do rozszerzeń (Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood i Shadows of the Hist), nielimitowanego miejsca na materiały rzemieślnicze czy też 10% wzrostu zdobywanego złota i doświadczenia.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, abonenci ESO Plus muszą tylko logować się do gry, by otrzymywać skrzynie. Natomiast osoby bez subskrypcji mogą ją sprawdzić, udając się jutro do Crown Store, gdzie w zakładce „Featured” pojawi się nowa pozycja – ESO Plus Free Trial. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Na abonentów ESO Plus czekają darmowe skrzynie z łupami. - The Elder Scrolls Online - trial ESO Plus i darmowe skrzynie dla abonentów - wiadomość - 2017-07-04
Na abonentów ESO Plus czekają darmowe skrzynie z łupami.

Przypominamy, że niedawno The Elder Scrolls Online doczekało się kolejnego rozszerzenia – Morrowind. Wprowadzono w nim wyspę Vvardenfell, znajdującą się w tytułowej prowincji. Wraz z nowym obszarem dostaliśmy przygodę opowiadającą o tajemniczej chorobie jednego z członków Trójcy, Viveca. Ponadto doczekaliśmy się klasy postaci Strażnik oraz trybu Battlegrounds, skupiającego się na walkach trzech czteroosobowych ekip.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited