Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2017, 19:13

autor: Góral

The Elder Scrolls Online z 10 milionami graczy i darmowym tygodniem

Ekipa ZeniMax Online poinformowała, że w najbliższych dniach będzie można za darmo bawić się grą The Elder Scrolls Online. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł ma już 10 milionów graczy.

The Elder Scrolls Online z 10 milionami graczy i darmowym tygodniem - ilustracja #1

Studio ZeniMax Online poinformowało, że The Elder Scrolls Online od momentu premiery w kwietniu 2014 roku dorobiło się ponad 10 milionów graczy. Z tej okazji fani oraz osoby, które jeszcze nie skusiły się na produkcję, mogą liczyć na rozmaite atrakcje. Jedną z nich będzie darmowy tydzień z grą na konsoli PlayStation 4 (wymagany abonament PlayStation Plus) oraz PC-tach, który rozpocznie się jutro i potrwa do 6 grudnia. Ponadto właściciele wszystkich nowych kont zostaną obdarowani wirtualną walutą (500 sztuk crowns) do wykorzystania w Crown Store. Oprócz tego, jeżeli uczestniczyliście w jednym z poprzednich darmowych tygodni, weekendów czy innym podobnym wydarzeniu, to będziecie mogli kontynuować rozgrywkę, gdyż postacie i postępy zostały zachowane. Oczywiście, gdy zdecydujecie się na zakup produkcji, to również nie macie się co martwić o żaden reset.

Kolejną atrakcją jest Dungeon Event, czyli specjalne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30 listopada – 6 grudnia. Zadanie polega na ukończeniu całego losowego lochu przez Dungeon Finder (Normal lub Veteran). W zamian otrzymacie Mysterious Reward Box (jedna skrzynia na jedną postać każdego dnia). Są to pudła zawierające rozmaite rzeczy, w tym mapy skarbów, kryształy, a nawet wierzchowce.

Jedna z nagród, jaką możecie znaleźć w skrzyni. - The Elder Scrolls Online z 10 milionami graczy i darmowym tygodniem - wiadomość - 2017-12-01
Jedna z nagród, jaką możecie znaleźć w skrzyni.

Jeżeli więc do tej pory wstrzymywaliście się z zakupem The Elder Scrolls Online, to warto teraz dać jej szansę. Gra od momentu premiery znacznie się rozwinęła, doczekała się kilku dodatków, w tym interesującego Morrowind w czerwcu bieżącego roku, a do tego możecie ją sprawdzić za darmo.