Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2017, 19:10

autor: Ender

Grudniowa oferta PlayStation Plus – Darksiders II: Deathinitive Edition, Syberia Collection i inne

Poznaliśmy właśnie tytuły gier, które w grudniu trafią do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród produkcji udostępnionych na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się: Darksiders II: Deathinitive Edition, Kung Fu Panda: Showdown of the Legendary Legends, Syberia Collection, forma.8, Wanted Corp oraz Xblaze Lost: Memories.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się właśnie informacja odnośnie nowej porcji gier, które w grudniu trafią do posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Mimo, że to ostatnia i w sumie świąteczna aktualizacja usługi, oferowane gry nie rzucają na kolana. Na PlayStation 4 czeka na nas remaster drugiej odsłony serii Darksiders, która oryginalnie pojawiła się w sklepach w 2012 roku. Poza tym, otrzymamy trójwymiarową grę akcji Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends, opartą na animowanej filmowej trylogii studia DreamWorks. Tytuł w serwisie metacritic posiada „zawrotną” średnią ocen wynoszącą 63 punkty. Posiadacze PlayStation 3 będą mogli ściągnąć kolekcję dwóch pierwszych części przygdówkowego cyklu Syberia, a także visual novel Xblaze Lost: Memories, osadzone w uniwersum bijatyki BlazBlue. Na PlayStation Vicie cieszyć będziemy mogli się platformówką forma.8 oraz strzelanką Wanted Corp.

Warto dodać, że w ramach bonusu nadal pobierzemy również pełną wersję imprezowej gry To jesteś TY! i strzelanki Until Dawn: Rush of Blood, stworzonej z myślą o okularach PS VR.

Grudniowa oferta PlayStation Plus:

 1. Darksiders II: Deathinitive Edition (PS4)
 2. Kung Fu Panda: Showdown of the Legendary Legends (PS4)
 3. Xblaze Lost: Memories (PS3)
 4. Syberia Collection (PS3)
 5. forma.8 (PS Vita i PS4)
 6. Wanted Corp (PS Vita)

Bonusowe gry:

 1. Until Dawn: Rush of Blood (PS4, wymaga okularów PS VR)
 2. To jesteś TY! (PS4 z mobilną aplikacją PlayLink)
Darksiders II: Deathinitive Edition trafiło do graczy w 2015 roku - Grudniowa oferta PlayStation Plus – Darksiders II: Deathinitive Edition, Syberia Collection i inne - wiadomość - 2017-11-29
Darksiders II: Deathinitive Edition trafiło do graczy w 2015 roku

Gry, które w grudniu zostaną wycofane z usługi PS Plus:

 1. Worms Battlegrounds (PS4)
 2. Bound (PS4 i PS VR)
 3. R-Type Dimensions (PS3)
 4. Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic (PS3)
 5. Dungeon Punks (PS Vita i PS4)
 6. Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (PS Vita)