Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2014, 15:22

The Division – opublikowano trzy nowe screeny z gry akcji od firmy Ubisoft

Tom Clancy's The Division będzie zapewne kolejną popularną grą akcji ze stajni koncernu Ubisoft. Choć do premiery jeszcze sporo czasu, dzisiaj możemy cieszyć się kolejnymi screenami, które właśnie zostały opublikowane.

Walcząc z epidemią, będziemy zwiedzać opuszczone budynki. - The Division, RPG akcji od firmy Ubisoft, z trzema nowymi screenami - wiadomość - 2014-01-22
Walcząc z epidemią, będziemy zwiedzać opuszczone budynki.
Tom Clancy's The Division:
  • Gra akcji ze studia Ubisoft z rozgrywką nastawioną na wieloosobową kooperację.
  • Tytuł bazuje na zaawansowanym silniku Snowdrop.
  • Premierę The Division zaplanowano na koniec roku 2014.

Studio Ubisoft nie pozwala nam zapomnieć o swoim projekcie gry akcji z elementami RPG. Właśnie zamieszczono na forum branżowym NeoGAF trzy nowe screeny z nadchodzącej produkcji Tom Clancy's The Division.

Opublikowanie screenów jest oczywiście dobrą informacją dla wszystkich zainteresowanych nową produkcją firmowaną nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych, Toma Clancy’ego. Nie rozwiewają jednak wątpliwości związanych z zapowiedzianą na koniec 2014 roku datą premiery, o czym już wcześniej pisaliśmy. Z wypowiedzi anonimowego pracownika studia produkującego The Division wynika, że wydawca gry, firma Ubisoft, podjął pochopną decyzję ogłaszając, że tytuł ukaże się jeszcze w tym roku. Na razie w miarę gotowy miałby być silnik gry, a przygotowano tylko niewielką część fabuły i świata. Czy tak jest faktycznie, dowiemy się dopiero w przyszłości. Na razie pozostaje nam cieszyć się screenami i ewentualnie… poszukiwać w nich błędów (internauci zwrócili już uwagę, że na pierwszym postać z lewej nie odbija się w gładkiej podłodze, po której idzie).

The Division jest grą akcji RPG, w której gracze wcielą się w członka oddziałów specjalnych, a ich głównym zadaniem będzie pomoc w opanowaniu chaosu wywołanego atakiem terrorystycznym. Tytuł zdobył już spore zainteresowanie, m.in. dlatego, że w pierwszych filmikach z rozgrywki świetne wrażenie sprawiało szczegółowe odwzorowanie Nowego Jorku, miejsca akcji gry.

Tytuł ukaże się na komputery PC i konsole nowej generacji – Xboksa One i PlayStation 4.

Puste ulice wyludnionego Nowego Jorku. - The Division, RPG akcji od firmy Ubisoft, z trzema nowymi screenami - wiadomość - 2014-01-22
Puste ulice wyludnionego Nowego Jorku.
Nowy Jork zimą to urocze miejsce. Gdyby tylko nie ten atak terrorystyczny… - The Division, RPG akcji od firmy Ubisoft, z trzema nowymi screenami - wiadomość - 2014-01-22
Nowy Jork zimą to urocze miejsce. Gdyby tylko nie ten atak terrorystyczny…

The Division, RPG akcji od firmy Ubisoft, z trzema nowymi screenami - ilustracja #4NeoGAF to forum internetowe poświęcone grom komputerowym, którego historia sięga 1999 roku. Początkowo NeoGAF funkcjonował jako element strony Gaming-Age, jednak od 2006 roku jest już niezależnie hostowany i administrowany. Forum to jest źródłem wielu nieoficjalnych informacji z branży gier komputerowych m.in. dlatego, że publikują na nim ludzie związani z projektowaniem gier czy branżowymi pismami.