Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2010, 10:05

Team 17 o nowej odsłonie Worms na PC

Studio Team 17 pracuje nad kolejną dwuwymiarową odsłoną cyklu Worms na PC. Z informacji udostępnionych na Twitterze wynika, że produkcja będzie nosić tytuł Worms Reloaded, a do jej premiery dojdzie za pośrednictwem Steama.

Studio Team 17 pracuje nad nową dwuwymiarową odsłoną cyklu Worms na PC. Z informacji udostępnionych na Twitterze wynika, że produkcja będzie nosić tytuł Worms Reloaded, a do jej premiery dojdzie za pośrednictwem Steama.

Team 17 o nowej odsłonie Worms na PC - ilustracja #1

Worms 2: Armageddon na Xboksa 360

Worms Reloaded to nowy tytuł zapowiadanej od pewnego czasu konwersji Worms 2: Armageddon, wydanej w połowie ubiegłego roku na Xboksa 360. Warto zwrócić uwagę na fakt, że produkcja powstaje również na PlayStation 3 (niedawno zakończono zapisy do beta-testów).

Team 17 obiecuje, że pierwsze istotne szczegóły na temat nowych Wormsów poznamy niebawem. Zapewne wyjaśnione zostaną wtedy wszystkie wątpliwości związane z tym, czy jest to konwersja 1 do 1 z Xboksa 360, czy też wersja PC z nowym tytułem będzie zawierać jakieś bonusy i rozszerzenia.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej