Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2012, 08:45

autor: Sarge

Tajemniczy projekt P13 od twórców Syndicate ukaże się w 2013 roku

Studio Starbreeze ujawniło, że gra o roboczym tytule P13 pojawi się w 2013 roku w cyfrowej dystrybucji. Wciąż nie znamy żadnych konkretów na temat tajemniczej produkcji, ani choćby platform sprzętowych, na jakich miałaby się ukazać.

Studio Starbreeze (Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena, Syndicate) ogłosiło, że tajemniczy projekt o roboczym tytule P13 ukaże się w przyszłym roku. Gra jest tworzona we współpracy z lokalną grupą medialną The Story Lab oraz reżyserem Josefem Faresem (Zozo, Leo, Farsan).

Tajemniczy projekt P13 od twórców Syndicate ukaże się w 2013 roku - ilustracja #1

Na temat P13 nadal nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tylko, że produkcja będzie reprezentować zupełnie nową markę, a twórcy współpracują z pochodzącym z Libanu szwedzkim reżyserem Josefem Faresem. Z najnowszych informacji wynika, że tytuł ukaże się w cyfrowej dystrybucji i zadebiutuje w 2013 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Studio Starbreeze ujawniło powyższe szczegóły wraz z informacją o podpisaniu umowy z firmą 505 Games, która zajmie się wydaniem P13. Niestety, wciąż nie wiadomo, na jakie platformy sprzętowe zmierza tajemniczy projekt. Dzięki włoskiemu wydawcy na europejskim rynku pojawiły się takie tytuły jak ArmA II, Exit 2, czy Cooking Mama 3: Shop & Chop.