Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Andrew Wilson Najnowsze wiadomości i informacje

Szefowie Activision i EA na liście stu najbardziej przepłacanych CEO w 2019 roku

Serek, 23 lutego 2019, 13:00

Bobby Kotick z Activision Blizzard oraz Andrew Wilson z Electronic Arts znaleźli się na liście stu najbardziej przepłacanych dyrektorów generalnych w 2019 roku. Zestawienie zostało opublikowane przez serwis As You Sow.

EA: Fortnite jest dobre dla gamingu

Aquma, 6 sierpnia 2018, 09:25

Prezes oraz dyrektor finansowy Electronic Arts – Andrew Wilson i Blake Jorgensen – uważają, że Fortnite od Epic Games wywiera pozytywny wpływ na branżę elektronicznej rozrywki.

EA nie zrezygnuje z lootboksów

Vergil, 10 maja 2018, 16:13

Electronic Arts nie zamierza zrezygnować z lootboksów w swoich przyszłych produkcjach. Jak mówi prezes Andrew Wilson, firma ma w planach implementację tego typu rozwiązań „w sposób przejrzysty, przyjemny, uczciwy i zrównoważony”.

Battlefield 4 - EA przyznaje się do błędów

Jakub Mirowski, 20 czerwca 2014, 16:45

Dyrektor generalny Electronic Arts w wywiadzie z serwisem Eurogamer uznał sytuację związaną z wydaniem skrajnie niedopracowanego Battlefielda 4 jako "niemożliwą do zaakceptowania" i zapowiedział zmiany w procesie wydawniczym przy następnych tytułach.

EA marzy o zrobieniu gry Star Wars w stylu serii Batman: Arkham

Orbech, 25 marca 2014, 10:24

Dyrektor generalny Electronic Arts, Andrew Wilson, zdradził w wywiadzie dla Fortune, że firma planuje wzorować się na serii Batman: Arkham przy tworzeniu gier w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Electronic Arts - Andrew Wilson nowym szefem firmy

Góral, 18 września 2013, 09:47

Andrew Wilson został nowym szefem koncernu Electronic Arts. Ma on zamiar kontynuować dotychczasową politykę firmy, skupiając się głównie na rynku cyfrowej dystrybucji.