Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2010, 11:22

autor: Sarge

Szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej Two Worlds II

Pracownicy polskiego studia Reality Pump obecnie w pocie czoła przygotowują Two Worlds II – kontynuację gry RPG wydanej trzy lata temu. Tymczasem ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej, która trafi również do naszego kraju.

Pracownicy polskiego studia Reality Pump obecnie w pocie czoła przygotowują Two Worlds II – kontynuację gry RPG wydanej trzy lata temu. Tymczasem ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej, która trafi również do naszego kraju.

Tytuł ten zostanie wydany na komputery PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3, ale tylko właściciele tej pierwszej platformy będą mogli zaopatrzyć się w specjalne wydanie nazwane Royal Edition. Na szczęście wszystkie wersje doczekają się pełnej lokalizacji, dzięki czemu w grze usłyszymy głosy polskich lektorów.

Szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej Two Worlds II - ilustracja #1

Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć jak prezentuje się „kolekcjonerka”, warto jednak dokładnie opisać poszczególne elementy zestawu. Poza samą grą znajdziemy w nim:

  • bonusową płytę DVD z dodatkowymi materiałami;
  • figurkę kobiety-maga występującej również na opakowaniu;
  • podkładkę pod mysz;
  • karty do gry z wizerunkami poszczególnych postaci;
  • książkę z artworkami;
  • mapę świata;
  • intrukcję.

Wszystko to zapakowane w gustowne opakowanie będzie kosztować 199.99 złotych. Dla porównania, tyle samo zapłacimy za zwykłe wersje konsolowe, z kolei sama gra na komputerach osobistych to wydatek rzędu 119.99 złotych.

Są jednak sposoby, by dostać ją za bardziej atrakcyjną cenę. W Sklepie GRY-OnLine jest możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia na edycję kolekcjonerską Two Worlds II za 179.90zł (a 5zł mniej dla członków MayClub). Samą grę w wersji na pecety i konsole też można u nas dostać za mniejszą kwotę od sugerowanej – odpowiednio 20zł i 30zł taniej.

Two Worlds II ukaże się u nas 17 września na wszystkie wymienione wyżej platformy. Twórcy poprawili największe mankamenty pierwowzoru, dzięki czemu dostaniemy między innymi usprawniony system walki oraz ulepszoną Sztuczną Inteligencję. Oprócz tego będziemy mieli większą swobodę poruszania się po świecie – dzięki dodaniu łodzi i żaglowców trafimy w teoretycznie niedostępne miejsca. Usprawniono też interakcję z otoczeniem, dzięki czemu występujące w grze obiekty użyjemy na różne sposoby, w tym jako oręż w walce. Wszystko to ma zostać doprawione ciekawą fabułą wyjaśniającą pewne wątki z pierwszej części.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.