Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 09:37

autor: Sarge

Szczegóły na temat bety i wymagania sprzętowe gry Tribes: Ascend

Zespół Hi-Rez Studios ujawnił wymagania sprzętowe gry Tribes: Ascend. Poznaliśmy także sposoby na uzyskanie dostępu do zamkniętych beta testów, które rozpoczną się na początku listopada.

Zespół Hi-Rez Studios ujawnił trochę szczegółów na temat nadchodzących beta testów gry Tribes: Ascend. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób będzie można wziąć w nich udział, a także poznaliśmy wymagania sprzętowe tytułu.

Przedsięwzięcie będzie miało charakter zamknięty – oznacza to, że betę sprawdzi tylko ograniczona liczba osób. Jeśli chcielibyście należeć do tej grupy, powinniście przede wszystkim zarejestrować się na oficjalnej stronie i liczyć na ewentualne zaproszenie. Dodatkowo, twórcy co jakiś czas będą udostępniać promocyjne kody za pośrednictwem Facebooka oraz Twittera. Beta testy oficjalnie wystartują 4 listopada bieżącego roku.

Szczegóły na temat bety i wymagania sprzętowe gry Tribes: Ascend - ilustracja #1

Istnieje też sposób zagwarantowania sobie udziału w testach. Należy zakupić tzw. VIP Starter Pack, co wiąże się z niemałym wydatkiem w wysokości 29,99 dolarów (ok. 95 złotych bez podatku VAT). Dzięki temu otrzymamy status VIP oznaczający, że znajdziemy się w becie, a w finalnej grze dostaniemy pierwszeństwo logowania, dostęp do ekskluzywnych serwerów oraz będziemy szybciej zdobywać Żetony (ang. Tokens) i doświadczenie. Użytkownicy VIP Starter Packa otrzymają również 800 sztuk złota oraz trzydziestodniowy Booster.

Najpierw warto jednak zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi produkcji Hi-Rez Studios. Rekomendowana specyfikacja jest całkiem wysoka.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon X2 2.7 GHz
 2. Pamięć operacyjna: 2 GB RAM (Windows XP) / 3 GB RAM (Vista, 7)
 3. Karta grafiki: GeForce 8800 GT / ATI Radeon 3870 lub lepsza
 4. Dysk twardy: 10 GB
 5. System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Quad Core / Athlon X4
 2. Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
 3. Karta grafiki: GeForce GTX 560 / ATI Radeon 6950 lub lepsza
 4. Dysk twardy: 10 GB
 5. System operacyjny: Windows 7 64-bit

Tribes: Ascend to kolejna odsłona popularnej serii sieciowych strzelanin, zapoczątkowanej w 1998 roku przez grę Starsiege Tribes. Gra ukaże się w przyszłym roku wyłącznie na pecetach.

 1. Zapisz się do zamkniętych beta testów gry
 2. Zapowiedź – Graliśmy w najnowszą odsłonę serii Tribes – gamescom 2011
 3. Video beta gameplay
 4. Video trailer #1