Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2007, 11:08

autor: Misiek

Studio Insomniac Games planuje dodatki do Ratchet & Clank: ToD na PS3?

Najnowszym tytułem od Insomniac Games – Ratchet & Clank: Tools of Destruction – mogą cieszyć się gracze z USA, bo na tamtejszym rynku się on już 23 października. My musimy poczekać do dnia jutrzejszego na swoją wersję. Tymczasem twórcy dają do zrozumienia, że w przyszłości dostaniemy dodatki do ściągnięcia do najnowszych przygód dwójki bohaterów.

Najnowszym tytułem od Insomniac GamesRatchet & Clank: Tools of Destruction – mogą cieszyć się gracze z USA, bo na tamtejszym rynku ukazał się on już 23 października. My musimy poczekać do dnia jutrzejszego na swoją wersję. Tymczasem twórcy dają do zrozumienia, że w przyszłości dostaniemy dodatki do ściągnięcia do najnowszych przygód dwójki bohaterów.

Magazyn D+Pad przeprowadził wywiad z Ryanem Schneiderem, dyrektorem do spraw marketingu w Insomniac Games. Dowiadujemy się z niego między innymi, że: „świetnie jest mieć system, który umożliwia nam umieszczanie zestawów nowych poziomów, dem, czy trailerów do obu naszych tytułów – Resistance: Fall of Man oraz Ratchet & Clank: Tools of Destruction. Liczba użytkowników PlayStation Network cały czas rośnie, więc zdecydowanie planujemy wpierać ich nowymi dodatkami do naszych gier.”

Studio Insomniac Games planuje dodatki do Ratchet & Clank: ToD na PS3? - ilustracja #1

Choć Schneider nie odniósł się bezpośrednio do najnowszej platformówki jego studia, możemy spodziewać się, że coś jest na rzeczy. Będziemy informować Was o wszelkich nowościach w tej sprawie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.