Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2007, 10:48

Kolejny przeciek na temat nowej części Lost Planet

Ciekawego odkrycia dokonał jeden z niemieckojęzycznych serwisów poświęconych konsoli Xbox 360. Przeszukując zasoby niemieckiej organizacji USK (Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle) przyznającej grom kategorie wiekowe, redaktorzy zauważyli, że pojawił się tam wpis sugerujący, iż w przygotowaniu jest kolejna część gry Lost Planet: Extreme Condition o podtytule Colonies.

Ciekawego odkrycia dokonał jeden z niemieckojęzycznych serwisów poświęconych konsoli Xbox 360. Przeszukując zasoby niemieckiej organizacji USK (Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle) przyznającej grom kategorie wiekowe, redaktorzy zauważyli, że pojawił się tam wpis sugerujący, iż w przygotowaniu jest kolejna część gry Lost Planet: Extreme Condition o podtytule Colonies. Oznacza to, że pomimo niezbyt przychylnych ocen, jakie do tej pory otrzymała Lost Planet w wersjach na Xboxa 360 i komputery PC, Capcom nie zamierza przestać rozwijać jednej ze swoich sztandarowych marek. Docelową platformą, na którą zmierza Colonies jest w tej chwili tylko konsola Microsoftu.

Kolejny przeciek na temat nowej części Lost Planet - ilustracja #1

Nie zapominajmy także, że w końcowej fazie produkcji znajduje się obecnie również port Extreme Condition na PLAYSTATION3. W tej chwili nie jest jednak znana nawet przybliżona data jego premiery, a wszystkie źródła wskazują na rok 2008.

Wygląda więc na to, że wszystkie plotki dotyczące ewentualnego sequela znalazły w końcu swoje potwierdzenie. W czerwcu Capcom zarejestrował nazwę Lost Planet: Colonies, jednakże przedstawiciele firmy nie chcieli niczego potwierdzić i na wszelkie pytania odpowiadali wymijająco. Teraz, po przyznaniu nowej odsłonie Lost Planet klasyfikacji wiekowej, należy już chyba tylko czekać na oficjalne oświadczenie firmy w tej sprawie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Lost Planet: Extreme Condition

Lost Planet: Extreme Condition