Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2017, 19:54

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Steam Winter Sale rozpoczęte

Jeżeli dysponujecie nadmiarem pieniędzy, z którymi nie macie co zrobić, to Lord Gaben po raz kolejny przychodzi z odsieczą. Na Steamie rozpoczęła się Zimowa wyprzedaż (Steam Winter Sale).

Szykujcie portfele i karty kredytowe. Oto bowiem rozpoczęła się kolejna wielka promocja na Steamie. Do 4 stycznia do godziny 19:00 na platformie cyfrowej dystrybucji firmy Valve potrwa Steam Winter Sale (Zimowa wyprzedaż), w ramach której przeceniono tysiące pozycji. Dodatkowo w międzyczasie możecie głosować na gry walczące w ramach Steam Awards 2017. Do 2 stycznia codziennie będzie można oddać swój głos na tytuł z wybranej kategorii, otrzymując w zamian specjalną kartę kolekcjonerską Nagród Steam. Swoich faworytów wesprzecie w tym miejscu.

Steam Winter Sale rozpoczęte - ilustracja #1

Wracając do wyprzedaży. Wybór jest ogromny, więc zachęcamy do poszukiwań upragnionych gier na własną ręką. Natomiast ze swojej strony polecamy:

Niestety duża wyprzedaż na Steamie oznacza też kiepskie działanie platformy. Serwery tradycyjnie są zapchane, więc możecie mieć problem z komfortowym przeglądaniem kolejnych kart z promocjami. Niemniej w porównaniu do wcześniejszych tego typu promocji w moim przypadku dało się przeżyć. Liczymy, że i Wam dopisze szczęście.