Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2012, 13:20

autor: Sarge

StarCraft II: Heart of the Swarm w pierwszej połowie 2013 roku. Wings of Liberty w rękach 6 milionów graczy

Firma Blizzard ogłosiła oficjalny termin premiery gry StarCraft II: Heart of the Swarm oraz podała aktualne wyniki sprzedaży StarCraft II: Wings of Liberty. W drugą część trylogii StarCraft II zagramy w pierwszej połowie 2013 roku.

Firma Blizzard potwierdziła, że gra StarCraft II: Heart of the Swarm powinna ukazać się na rynku w pierwszej połowie 2013 roku. Nie jest to żadne zaskoczenie dla fanów, którzy od jakiegoś czasu spodziewali się debiutu omawianego tytułu w tym okresie.

Niestety, twórcy nie są w stanie podać dokładnej daty premiery swojego nadchodzącego dzieła. Ostateczne decyzje w tej sprawie będą zależne zapewne w głównej mierze od opinii graczy testujących wersję beta gry. Na razie jest ona dostępna dla bardzo ograniczonej liczby użytkowników, ale z czasem zaproszonych zostanie więcej osób.

StarCraft II: Heart of the Swarm - Premiera StarCraft II: Heart of the Swarm w pierwszej połowie 2013 roku. Wings of Liberty w rękach 6 milionów graczy - wiadomość - 2012-11-08
StarCraft II: Heart of the Swarm

Przy okazji firma Blizzard ogłosiła, że gra StarCraft II: Wings of Liberty znalazła się w rękach 6 milionów osób. To świetny wynik, tym bardziej, że to pierwszy z trzech epizodów kontynuacji StarCrafta. Drugim z nich jest zapowiadany StarCraft II: Heart of the Swarm, a w bliżej nieokreślonej przyszłości ukaże się jeszcze StarCraft II: Legacy of the Void. Wszystko wskazuje więc na to, że twórcy mogą liczyć na ogromną popularność wszystkich trzech tytułów.

StarCraft II: Heart of the Swarm wprowadzi m.in. nową kampanię kontynuującą wątki przedstawione w pierwszej części trylogii StarCraft II, która zadebiutowała 27 lipca 2010 roku pod postacią StarCraft II: Wings of Liberty. Wiele zmian zostanie wprowadzonych także w trybie multiplayer, dzięki czemu rozgrywki sieciowe doczekają się sporego odświeżenia względem poprzedniej części. StarCraft II: Heart of the Swarm ukaże się na komputery PC oraz Mac.