Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2010, 09:10

Star Wars: The Old Republic - szczegóły klasy przemytnika

BioWare nie zamierza zwalniać tempa ujawniania kolejnych informacji na temat gry Star Wars: The Old Republic. Tym razem twórcy podzielili się z fanami dalszymi szczegółami dotyczącymi profesji przemytnika (Smuggler) oraz jego klas zaawansowanych.

BioWare nie zamierza zwalniać tempa ujawniania kolejnych informacji na temat gry Star Wars: The Old Republic. Tym razem twórcy podzielili się z fanami dalszymi szczegółami dotyczącymi profesji przemytnika oraz jego klas zaawansowanych.

Star Wars: The Old Republic - szczegóły klasy przemytnika - ilustracja #1

Celem, jaki postawili przed sobą projektanci było zagwarantowanie, by każdy przemytnik był inny i jednocześnie odpowiednio dopasowany do stylu gry sterującej nim osoby. Przede wszystkim gracze będą musieli dokonać wyboru klasy zaawansowanej. Udostępnione zostaną dwie opcje:

  • Gunslinger (rewolwerowiec) - to ekspert w posługiwaniu się dwoma pistoletami. Zawsze jako pierwszy wskoczy za osłonę i poszuka okazji do ustrzelenia wroga. Jego celność oferuje mu ciekawe możliwości taktyczne. Trafiając wroga w nogi spowolni jego poruszanie się, natomiast strzał twarz nie tylko zada olbrzymie obrażenia, ale również oślepi nieprzyjaciela i tym samym uniemożliwi mu korzystanie z broni.
  • Scoundrel (łotr) - za nic ma zasady i nie cofnie się przed niczym by osiągnąć swój cel. Zawsze jest dobrze wyposażony i poza pistoletem blasterowym nosi przy sobie m.in. apteczkę oraz zapewniający niewidzialność pas kamuflażowy.

Nasz przemytnik będzie mógł należeć do jednej z dwóch ras – wybierzemy tu między ludźmi a Twi’lekami. Ten drugi gatunek jest łatwo rozpoznawalny dzięki wyrastającym z tyłu czaszki głowoogonom. Przedstawiciele tego ludu dysponują zarówno wysoką inteligencją, jak i doskonałymi możliwościami fizycznymi. Z powodu swojego piękna Twi'lekowie często sprzedawani są jako niewolnicy.

Star Wars: The Old Republic - szczegóły klasy przemytnika - ilustracja #2

Oczywiście, przemyt nie jest możliwy bez posiadania własnego statku. Wybierając tę klasę otrzymamy na własność koreliański frachtowiec, którego bogaty w materiały graficzne profil umieszczono już na oficjalnej stronie. Statek ten pochwalić się może nie tylko możliwością osiągania dużych prędkości oraz sporą ładownością, ale co równie ważne wyposażony został też w masę ukrytych schowków, idealnych do przewozu nielegalnych towarów.

Żaden przemytnik nie może się obyć bez włochatego kompana z rasy Wookie. Na oficjalnej stronie pojawił się profil jednego z takich towarzyszy - doświadczonego walce Bowdaara. Spędził on w niewoli ponad 100 lat jako gladiator walczący na arenach rozmieszczonych w całej galaktyce i nigdy nie przegrał żadnego pojedynku, nawet przeciwko rycerzom Jedi.

Na koniec warto polecić obejrzenie wypuszczonego właśnie filmiki pokazującego możliwości klasy przemytnika.