Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 września 2010, 09:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Oferty pracy dla programistów w GRY-OnLine S.A.

Interesujesz się grami? Chcesz pracować z najlepszymi i realizować przełomowe projekty? Możemy Ci to umożliwić: już dziś weź udział w tworzeniu jednego z największych w Europie wortali poświęconych w całości elektronicznej rozrywce!

Firma GRY-OnLine S.A. poszukuje pracowników na stanowiska Programista ASP.NET oraz Młodszy Programista ASP. Poniżej zamieszczamy opis obu stanowisk oraz wymagania wobec zainteresowanych osób.

Programista ASP.NET

Opis stanowiska:

  1. analiza wymagań, projektowanie i tworzenie modułów i aplikacji internetowych;
  2. wdrażanie aplikacji wraz z prowadzeniem testów funkcjonalnych i wydajnościowych;
  3. optymalizacja i rozwój wdrożonych rozwiązań.

Wymagania:

  1. minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  2. dobra znajomość języków i technologii ASP.NET, C#, XML, Ajax, DHTML, CSS2/3 oraz T-SQL (preferowana wersja MS SQL Server 2000/2005/2008);
  3. dobra znajomość środowiska Visual Studio 2005;
  4. dobra znajomość języka angielskiego;
  5. samodzielność w działaniu;
  6. sumienność i profesjonalizm;
  7. bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane również:

  1. dobra znajomość języków i technologii PHP, Visual C++ oraz Flash;
  2. dobra znajomość środowiska i narzędzi MS SQL Server 2005/2008;
  3. znajomość systemów wersjonowania oprogramowania.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: firma[at]pro.gry-online.pl z tytułem: "Programista ASP.NET". Prosimy o dołączenie do zgłoszenia CV oraz listu motywacyjnego, a także o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)".

Młodszy Programista ASP

  1. tworzenie i wdrażanie aplikacji wraz z prowadzeniem testów funkcjonalnych i wydajnościowych;
  2. optymalizacja i rozwój wdrożonych rozwiązań;
  3. praca na cały lub część etatu.

Wymagania:

  1. studia kierunkowe (akceptujemy studentów ostatnich lat) lub minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  2. dobra znajomość minimum dwóch z następujących języków i technologii: języki skryptowe (PHP lub ASP), T-SQL, Flash, Ajax/DHTML;
  3. dobra znajomość języka angielskiego;
  4. samodzielność w działaniu;
  5. sumienność i profesjonalizm;
  6. dobra organizacja pracy.

  1. dobra znajomość środowiska Visual Studio 2005/2008;
  2. dobra znajomość środowiska i narzędzi MS SQL Server 2005;

W obu przypadkach oferujemy:

  1. atrakcyjne wynagrodzenie;
  2. umowę o pracę;
  3. ciekawe wyzwania przy tworzeniu jednego z największych w Europie wortali poświęconych w całości tematyce rozrywki elektronicznej;
  4. perspektywę rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, certyfikaty);
  5. możliwość samodzielnego realizowania projektów;
  6. przyjazną atmosferę;
  7. pakiet socjalny.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: firma[at]pro.gry-online.pl z tytułem: "Programista ASP". Prosimy o dołączenie do zgłoszenia CV oraz listu motywacyjnego, a także o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Więcej szczegółów na stronie firmy GRY-OnLine S.A.