Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 kwietnia 2021, 15:29

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 13 kwietnia

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Star Wars: Squadrons, Fallout 76, Ace Combat 7, Project CARS 3 i Rustler.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. W czasie przygody wcielamy się w pilota eskadry Imperium lub Nowej Republiki. Tytuł kupimy w 2Game za ok. 80,70 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Star Wars: Squadrons w 2Game

Fallout 76

Fallout 76 to wieloosobowa gra suvivalowa będąca poboczną odsłoną popularnego cyklu postapokaliptycznych RPG-ów. Produkcję nabędziemy w sklepie IndieGala za 11,49 dolara (ok. 44 zł). Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Fallout 76 w IndieGala

Etherborn

Etherborn to gra platformowo-logiczna inspirowana sztuką nowoczesną. W czasie przygody wcielamy się w tajemniczy byt, który przemierza świat w poszukiwaniu samego siebie. Produkcję nabędziemy w sklepie IndieGala za 5,99 dolara (ok. 23 zł). Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Etherborn w IndieGala

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad to symulator samolotu z akcją osadzoną w czasach II wojny światowej. Zgodnie z tytułem, w grze bierzemy udział w walkach o Stalingrad, które miały miejsce w latach 1942-1943. Produkcję kupimy na Steamie za ok. 26,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad na Steamie

Rustler

Rustler to przygodowa gra akcji inspirowana dwuwymiarowymi odsłonami cyklu GTA. W czasie przygody trafiamy do średniowiecza, wcielamy się w awanturnika nazywanego The Guy i eksplorujemy otwarty świat, wykonując misje, kradnąc konie i siejąc zamęt wśród mieszkańców okolicznych wiosek. Produkcję można nabyć na Steamie za ok. 71,99 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

  1. Rustler na Steamie

Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown to gra pozwalająca zasiąść ze sterami licencjonowanych samolotów. Kładzie ona nacisk na zręcznościowy model lotu. Produkcję kupimy w sklepie GamersGate UK za 11,50 funta (ok. 60,50 zł). Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Ace Combat 7: Skies Unknown w GamersGate UK

Project CARS 3

Project CARS 3 to gra samochodowa oferująca zręcznościowy model rozgrywki. W czasie zabawy możemy wybrać jeden z szeregu licencjonowanych pojazdów, zmodyfikować jego wygląd i osiągi, a następnie stanąć do wyścigu. Tytuł kupimy w sklepie GamersGate UK za 13,80 funta (ok. 72,60 zł). Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. Project CARS 3 w GamersGate UK

Liberated

Liberated to osadzona w dystopijnej rzeczywistości platformowa gra akcji z elementami skradanki. Podczas przygody poznajemy losy czterech postaci, którym przyszło żyć w tym świecie. Produkcję można nabyć w sklepie GamersGate UK za 3,49 funta (ok. 18,30 zł). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej.

  1. Liberated w GamersGate UK

The Saboteur

The Saboteur to gra akcji osadzona w Paryżu w czasach II wojny światowej. Wcielamy się w Seana, który pragnąc pomścić śmierć przyjaciół, angażuje się w akcje sabotażowe. Tytuł kupimy na Origin za 3,36 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

  1. The Saboteur na Origin

Forgotton Anne

Forgotton Anne to połączenie przygodówki i platformówki. W czasie zabawy trafiamy do fantastycznej krainy i wcielamy się w pracowniczkę służb bezpieczeństwa, która próbuje stłumić rebelię. Tytuł kupimy w Microsoft Store za 22,99 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

  1. Forgotton Anne w Microsoft Store

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.