Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 18 grudnia 2003, 13:14

Star Wars Knights of the Old Republic - dziś polska premiera gry

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Datę 18 grudnia 2003 zapamięta wielu graczy w Polsce. Firma LEM wprowadza dziś do sprzedaży długo oczekiwaną grę „Star Wars Knights of the Old Republic”. Z połączenia sił LucasArts i BioWare, powstał najlepszy, zdaniem graczy i recenzentów, RPG ostatnich lat. Gra, zarówno w wersji PC, jak i wcześniej wydanej na konsolę Xbox, otrzymała wiele wyróżnień, min.:

  • „Best Game of 2003” według Amazon.com
  • nominację w kategorii „Best Role Playing Game” na targach E3 2003
  • nagrodę „Best Fantasy Game” od SpikeTV
  • najwyższe noty recenzentów z najpopularniejszych magazynów i serwisów internetowych na całym świecie.

Dziś „Star Wars Knights of the Old Republic” trafia do polskich sklepów. Gra została wydana w angielskiej wersji językowej, a w pudełku znajdują się 4 płyty oraz obszerna, polska instrukcja. Cena sugerowana gry to 169 zł.

„Star Wars Knights of the Old Republic” to całkowicie nowa gra RPG umieszczona w świecie Gwiezdnych Wojen. Przenosi nas w przeszłość - cztery tysiące lat przed powstaniem Imperium Galaktycznego. Spotkamy tu unikalne postacie, stwory, pojazdy czy odwiedzimy odległe planety. Przeżyjemy wspaniałe przygody na planetach takich jak: Taooine czy rodzimej planecie Wookich - Kashyyyk. Stworzymy własną drużynę z 9-ciu konfigurowanych postaci. Poznamy ponad 40 różnych mocy Jedi i zbudujemy własny miecz świetlny. Czeka Nas wspaniała przygoda w 8 olbrzymich światach. Ty, graczu będziesz ostatnią nadzieją Jedi w walce z okrutnymi wyznawcami kultu Sith. Ta znakomita gra RPG daje nieograniczone możliwości działania i decydowania o losie całej galaktyki...